Як зменшити розмір значків. Як змінити розмір на робочому столі значків.

Іноді занадто великі значки елементів робочого столу займають багато місця, захаращують простір. Для боле компактного їх проживання можна їх зменшити.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - значки на робочому столі
Інструкція
1
На робочому столі свого комп'ютера клацніть правою кнопкою миші і в списку виберіть останній пункт «Властивості».
2
З'являється вікно під заголовком «Властивості: Екран». За замовчуванням варто вкладка «Теми». Перейдіть у вкладку «Оформлення».
3
Клацніть кнопку «Додатково». У новому вікні «Додаткове оформлення» відкрийте список, що випадає у слова «Елемент». Виберіть у ньому «Значок». Поруч з цією графою проставлений поточний розмір ваших значків. Зменшіть дане значення і підтвердіть свій вибір, клацнувши «Ok» в цьому вікні.
4
У вихідному вікні «Властивості: Екран» натисніть кнопку «Ефекти». У який з'явився додатковому віконці перевірте, щоб галочка у слів «Застосовувати великі значки» була прибрана. Підтвердіть свої дії, натиснувши кнопку «Ok» або «Застосувати» у всіх відкритих вікнах.
Зверніть увагу
На розмір значків також впливає встановлене у вас розширення. Змінити його можна, натиснувши правою кнопкою миші на робочому столі, перейшовши у вкладку «Параметри». Тут ви можете, пересуваючи бігунок, міняти значення розширення. Підтвердіть вибір, натиснувши «Застосувати» і «Ок».