Як зареєструвати нового користувача комп'ютера.

На сучасному рівні розвитку комп'ютеризації в нашій країні одним домашнім комп'ютером найчастіше користується кілька людей. ОС Windows дозволяє створити для таких випадків декілька роздільних профілів, що забезпечує приватність кожного користувача і настройку системи відповідно до його персональними вподобаннями. Додати обліковий запис нового користувача в список зареєстрованих у вашій ОС нескладно.
Інструкція
1
Авторизуйтесь в системі з правами адміністратора - їх наявність обов'язкова умова, без якого операції керування акаунтами користувачів неможливі.
2
Відкрийте компонент ОС з опціями управління обліковими записами користувачів. Зробити це можна через панель управління - розкрийте головне меню і виберіть у ньому відповідний пункт. В панелі перейдіть в розділ «Облікові записи користувачів і безпека» і натисніть посилання «Облікові записи користувачів». Залежно від використовуваної версії ОС посилання на облікові записи може бути поміщена не в підрозділ, а в головне вікно панелі управління.
3
В ОС Windows 7 замість панелі управління можна використовувати механізм пошуку: розкрийте головне меню і введіть «облік» в поле з текстом «Знайти програми та файли». Система відобразить список результатів пошуку з посиланням «Облікові записи користувачів» в першому рядку - клікніть її.
4
Натисніть напис «Управління іншим користувачем», якщо ви використовуєте ОС Windows 7 або Vista (в Windows XP цього напису немає). Потім у кожній з цих версій ОС потрібно перейти за посиланням «Створення облікового запису».
5
Введіть ім'я облікового запису нового користувача в єдиному текстовому полі вікна. У Windows 7 і Vista в цьому ж вікні треба вказати, чи слід наділяти створюваного користувача правами адміністратора - поставити позначку навпроти напису «Звичайний доступ» або «Адміністратор». В Windows XP такий вибір перенесений в наступне вікно, що відкривається після натискання кнопки «Далі» - тут ця альтернатива сформульована як «Адміністратор комп'ютера » і «Обмежена запис».
6
Клацніть по кнопці «Створення облікового запису» і компонент додасть нового користувача в список.
7
Якщо створеному користувачу необхідно призначити пароль доступу, то зробити це доведеться другим заходом в компонент «Облікові записи користувачів». На цей раз у версії Windows XP перейдіть за посиланням «Зміна облікового запису», а в Windows 7 і Vista клікніть напис «Управління іншим користувачем».
8
Клацніть іконку створеного користувача і в списку завдань виберіть пункт «Зміна пароля». В наступному вікні двічі введіть пароль, а також текст фрази-підказки, яка допоможе його згадати. Потім натисніть кнопку «Створити пароль» і введення пароля стане обов'язковим для входу в систему цього користувача.