Як залити каток самостійно.

Катання на ковзанах - це одне з найбільш улюблених зимових розваг дітвори. Так як муніципальна влада не завжди переймаються проблемою дитячого дозвілля, то проблема того, як залити каток , досить часто покладається на плечі пересічних обивателів. Якщо площа у дворі дозволяє, то здійснити процес самостійно цілком можливо.
Вам знадобиться
  • - Вода, підходящу ділянку місцевості.
Інструкція
1
Підберіть місце для катка. Воно має бути рівним, тому якщо двір занадто маленький, то варто звернути увагу на довколишні пустирі з урахуванням того, щоб поруч була можливість підключитися до джерела води, інакше заливка катка допомогою тягання рідини відрами вдасться насилу. Ідеально, якщо у дворі є готова коробка для спортивних ігор, наявність якої дозволить уникнути процесу створення бортиків.
2
Якщо дерев'яної коробки у дворі немає, зробіть бортики для катка самостійно. Для цього можна використовувати сніг або землю. Для того, щоб вода трималася в рамках призначеного для неї місця аж до замерзання, потрібно бордюр заввишки не менше 15 см.
3
Розрівняйте площа, закопавши все ямки, для чого можна використовувати сніг. Це дозволить отримати максимально рівний каток у дворі. Дефекти поверхні обов'язково позначаться на заливці і будуть відчуватися при катанні.
4
Оберіть день для затоки катка, так як правильні температури дуже важливі. Найкраще лід замерзає при температурі не нижче 5 градусів морозу.
5
Підключіться до джерела води, найчастіше для цього використовують шланг, приєднаний до труб у підвалі. Воду можна використовувати холодну або ж змішувати її з гарячою. Є думка, що при подібній заливці лід виходить більш гладким.
6
Залийте перший шар льоду, який не повинен перевищувати кілька сантиметрів. Коли каток замерзне, створіть другий шар льоду. При низьких температурах на це піде всього кілька годин, тому якщо почати процес вранці, то до вечора вже можна буде випробувати каток.
Корисна порада
При збереженні низьких температур догляд за катком мінімальний, достатньо лише регулярно очищати його від снігу. Якщо ж лід тане, то велика ймовірність того, що доведеться заливати ковзанку повторно, також попередньо вирівнюючи поверхню.
Ситуація, коли стільниковий телефон починає працювати зі збоями, звичайно змушує його власника звертатися за допомогою в сервісний центр або шукати можливість вирішити проблему самостійно. У багатьох випадках єдиним виходом стає перепрошивка телефону - тобто зміна записаних в його пам'ять даних (рermanent memory).
Вам знадобиться
  • - data-кабель;
  • - спеціальні програми.
Інструкція
1
Досить часто збої в роботі телефону пов'язані не з несправністю «заліза», а з проблемами в його прошивці. Під прошивкою в стільниковому телефоні розуміють весь комплекс його програмного забезпечення, включаючи апаратні налаштування. Прошивка під кожен телефон унікальна, тому зазвичай вони не взаємозамінні. Хоча в деяких випадках це можливо - наприклад, можна на Nokia 6210 поставити прошивку від моделі 6250, в підсумку користувач отримає всі її можливості. Зміна прошивки на більш нову може не тільки позбавити телефон від збоїв, а й дати йому покращене оформлення та ряд нових функцій.
2
Permanent Memory (постійна пам'ять, PM) є областю flash-пам'яті. При звичайній прошивці постійна пам'ять не зачіпається, оскільки містить важливу для роботи телефону інформацію, наприклад настройки живлення вузлів апарату, калібрування радиотракта, захисні блоки і т.д. Кожен такий блок має свою назву, наприклад блок 1 - калібрування радиотракта, 308 - сертифікати безпеки.
3
Для читання і заливки PM використовуйте спеціалізовані програми, розраховані на модель наявного у вас телефону. Наприклад, для телефонів Nokia необхідна програма JAF, з її допомогою ви зможете читати і записувати файли PM на телефон. Для телефонів інших марок теж можна знайти відповідні програми. Рекомендується завантажувати потрібний софт з сайту виробника.
4
При перепрошиванню телефон з'єднується з комп'ютером data-кабелем. Зверніть увагу на те, що для деяких телефонів, наприклад Samsung, потрібен спеціальний прошивальний кабель.
5
Перед початком роботи необхідно повністю скопіювати всю пам'ять, це дозволить в разі будь-яких помилкових дій відновити початковий стан телефону. Сам процес прошивки проводиться на вимкненому телефоні при зарядженому акумуляторі. Працювати необхідно на комп'ютері з джерелом безперебійного живлення або на ноутбуці з зарядженою батареєю. Будь-який збій харчування в процесі прошивки може призвести телефон в непридатність.