Як налаштувати mms на КПК.

Налаштування ММС в КПК підпорядковується загальним правилам і розрізняється тільки налаштуваннями оператора мережі. Ці параметри можна отримати на сайті оператора, в офісі стільникової компанії, а в деяких випадках і по телефону.
Інструкція
1
Викличте головне меню КПК, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Настройки». Скористайтеся закладкою «Підключення» і розкрийте однойменну посилання. Перейдіть на вкладку «додатково» та натисніть кнопку «Вибрати мережі».
2
Оберіть команду «Створити» у розділі «Підключення для програм, автоматично підключаються до інтернету» і введіть бажане значення імені створюваного з'єднання, наприклад «ММС». Натисніть кнопку «Змінити» і перейдіть на вкладку «Модем» знову скористайтеся кнопкою «Створити».
3
Надрукуйте нове ім'я для створюваного підключення, напрмер «Білайн ММС", і вкажіть опцію «Стільниковий лінія (GPRS)» в розділі «Виберіть модем». Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Далі», і введіть значення mms.beeline.ru в рядок «Ім'я точки доступу».
4
Підтвердіть виконання команди, натиснувши кнопку «Далі», і внесіть значення імені облікового запису та пароля у відповідні поля нового діалогового вікна. Авторизуйтесь виконання команди, натиснувши кнопку «Готово» і поверніться в меню вибору мережі. Відновіть заводські параметри розділу автоматичного підключення до інтернету для коректної роботи додатків.
5
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" для внесення необхідних змін в налаштування програм, що працюють з ММС і перейдіть в пункт «Повідомлення». Скористайтеся кнопкою «Меню» в діалоговому вікні додатка Mobile Outlook і вкажіть пункт «Конфігурація MMS».
6
Перейдіть на вкладку «Сервери» та натисніть кнопку «Створити». Введіть дані, отримані від оператора стільникового зв'язку, у відповідні поля діалогового вікна і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK. Виділіть створений сервер в наступному діалоговому вікні і скористайтеся опцією «Встановити за замовчуванням». Переконайтеся в успішності виконаної дії по відображенню червоною стрілки на іконці сервера і завершите настройку ММС, натиснувши кнопку OK.