Як домогтися гарної роботи телевізора.

Сучасний телевізор оснащений системами автоматичного регулювання, що забезпечують високу якість зображення навіть при поганих умовах прийому і коливаннях мережевої напруги. Незважаючи на це, стабільна і тривала робота телевізора можлива лише при правильному догляді за ним.
Інструкція
1
Використовуйте спільно з телевізором антену, підходящу для наявних умов прийому. Кімнатна антена далеко від телецентру марна. І навпаки, занадто чутлива антена з хорошим підсилювачем при роботі поблизу передавача викличе перевантаження і спотворення. Якщо мається колективна антена, віддайте перевагу їй.
2
Ферорезонансний стабілізатор, добре відповідна до телевізора за трансформаторним блоком живлення, марний для сучасних апаратів, в яких джерело живлення є імпульсним. Такий стабілізатор може навіть зіпсувати телевізор. З коливаннями напруги імпульсний блок впорається самостійно, набагато згубніше для нього сплески - дуже короткі імпульси амплітудою в декілька кіловольт. Для захисту від них придбайте спеціальний подовжувач з вбудованим фільтром. Він захистить не тільки телевізор, але й іншу апаратуру - аж до зарядних пристроїв стільниковий телефонів.
3
Приділіть увагу стану кабелів, за допомогою яких телевізор підключається до мережі, антені і джерел сигналу. Вони не повинні мати обривів, замикань, порушень ізоляції. Усі пошкоджені кабелі негайно ремонтуйте або міняйте. Перед цим обов'язково знеструмлюють як сам апарат, так і всі підключені до нього пристрої.
4
Усередині телевізора не повинно бути пилу. Очищати його необхідно раз на рік силами кваліфікованого ремонтника. Також він повинен перевіряти стан деталей приладу, особливо електролітичних конденсаторів, і своєчасно їх замінювати. Все роботи слід здійснювати при знеструмленому апараті, виряджених конденсаторах і тільки після зняття заряду з анода кінескопа.
5
Не нехтуйте вимогами інструкції по забезпеченню охолодження телевізора. Зокрема, не ігноруйте правило, яке забороняє установку апарату в меблевій стінці. Не встановлюйте занадто високу яскравість - незалежно від типу телевізора (люльковий, рідкокристалічний, плазмовий), форсований режим роботи призводить до перегріву, швидкого зносу, збільшення енергоспоживання. А щоб навіть при невеликій яскравості зображення не здавалося блідим, не публікуйте апарат навпроти вікна. Вимикайте телевізор, коли його ніхто не дивиться.