Як відключити режим тихої охорони.

Сучасні автомобільні протиугінні системи являють собою комплекс електронних технічних засобів, призначених для оповіщення власників автомобілів про спроби викрадення або незаконного проникнення, а також блокування запуску двигуна та основних систем автомобіля за допомогою спеціального брелока. Дані системи здатні виконувати до кількох десятків різних функцій, серед яких є безшумна постановка (зняття) охорони , який ще називають режимом «тихої охорони».
Інструкція
1
Такий режим передбачає виведення сигналу тривоги тільки на брелок і (або) на світлову сигналізацію, коли потрібно дотриматися тишу. Цілком природно, що кожна противоугонная система має свої особливості. Ось як, наприклад, здійснюється тиха постановка і зняття з охорони автосигналізації Meritecultra 2. Натисніть і відпустіть на брелоку кнопку Off, від чого на шість секунд приводиться в дію «світлова доріжка».
2
Потім натисніть і відпустіть кнопку On, щоб система подала світловий сигнал. В цей момент блокується запалювання і дверні замки. При повторному натисканні на кнопку On протягом трьох секунд противоугонная система продублює світловий сигнал, після чого проводиться діагностика і автомобіль переходить в режим «охорона».
3
Щоб відключити датчик удару і додатковий датчик, необхідно відразу після включення «світловий доріжки» кнопкою Off впродовж трьох секунд тричі натиснути кнопку On. Дана операція буде підтверджена трьома світловими сигналами. Далі знову проводиться діагностика, і система переводиться в режим «охорона» з відключенням додаткового датчика і датчика удару. При постановці системи на охорону без звукових сигналів підтвердження, зняття з охорони також проводиться без них.
4
Для перекладу протиугінної системи Starline в режим тихої постановки та зняття з охорони натисніть кнопку 3 протягом трьох секунд і потім кнопку 1.
5
Щоб відключити охорону, натисніть спочатку кнопку 3, а потім кнопку 2. Підтвердження виконання команд здійснюється виключно світловими сигналами. Звукові сигнали спрацьовують лише тоді, коли двері, капот або багажник не до кінця закриті або при «тихому знятті» з охорони, якщо напередодні спрацьовував сигнал тривоги. Як показує практика, система тихого зняття (постановки) автомобіля з охорони в поєднанні з іншими програмованими настройками дозволяє вибудувати найбільш оптимальну і надійну систему охорони.