Як підключити звук з відеокарти.

При підключенні стаціонарного комп'ютера або ноутбука до телевізора іноді виникає бажання передати не тільки відеосигнал, а й звук . В таких випадках найрозумніше вивести звуковий сигнал безпосередньо з відеокарти.
Вам знадобиться
  • - кабель HDMI-HDMI;
  • - кабель SPDIF.
Інструкція
1
Відразу варто відзначити, що передача звуку і відео по єдиному кабелю можлива лише при використанні HDMI-кабелю. Якщо ви використовуєте перехідник формату DVI-HDMI, переконайтеся в тому, що цей пристрій призначений для передачі звуку. Придбайте потрібний кабель і перехідник.
2
Вивчіть характеристики вашого відеоадаптера. Якщо в ньому присутні тільки порти DVI, з'ясуйте, який з них здатний виводити звуковий сигнал. Підключіть відеокарту комп'ютера до порту HDMI телевізора. Також варто відзначити, що не всі моделі телевізорів приймають потрібний сигнал по HDMI-порту.
3
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи. Натисніть кнопку «Пуск» і перейдіть в панель управління. Відкрийте підменю «Обладнання та звук». Виберіть пункт «Управління звуковими пристроями».
4
Відкрийте вкладку «Відтворення» і виділіть потрібний пристрій. В даному випадку воно називатиметься HDMI Digital Output. Натисніть кнопку «За замовчуванням».
5
Тепер запустіть відеоплеєр і виберіть потрібний фільм. Перевірте якість передачі звукового сигналу. Якщо він відсутній, відкрийте меню налаштувань телевізора. Змініть основне джерело прийому звуку.
6
Якщо у вашому комп'ютері встановлена інтегрована звукова плата, то існує можливість передати на неї звук з відеоадаптера. Для цього необхідно використовувати спеціальний коннектор. Підключіть даний SPDIF-кабель до потрібних слотам материнської плати. Інший кінець коннектора підключіть до відеокарти.
7
Тепер з'єднайте потрібний роз'єм звукової плати з телевізором за допомогою додаткового кабелю. Він являє собою перехідник з порту mini Jack на два канали RCA. Основна перевага даного методу в тому, що ви можете одночасно виводити різні звукові сигнали на телевізор і акустичну систему комп'ютера.