Як розтягнути фон сайту.

Мова розмітки HTML дозволяє веб-дизайнеру використовувати як фонового малюнка будь-яке зображення. Однак у самій мові недостатньо вбудованих засобів управління фоновими картинками. Більш тонка настройка здійснюється за допомогою каскадних таблиць стилів CSS.
Інструкція
1
Щоб зробити фон, розтягується на всю ширину браузера, необхідно скористатися параметром z-index в CSS. Він дозволяє задати порядок створюваним елементам. Чим більше значення даного атрибуту, тим вище блок буде розташовуватися на сторінці.
2
Створіть нові документи у форматі html і css (права клавіша миші - «Створити» - «Текстовий файл») і відкрийте їх за допомогою будь-якого текстового редактора.
3
Розташуйте фонову картинку на нижньому шарі. Вона буде розтягуватися в залежності від дозволу екрану. Зверху буде розташований інший елемент, на якому буде відображатися вміст сторінки. Щоб це здійснити, створіть два блоки
. У файлі css напишіть: .1layer {z-index: 1; width: 100% height: 100% position: absolute;}. 2layer {Position: absolute; z-index: 2; } Параметр position: absolute дозволяє задати абсолютне позиціонування, тобто шар буде розміщуватися поза залежністю від інших елементів.
4
Увімкніть створений CSS-код в HTML-файл за допомогою сполучного тега link: Фон сторінки
5
Створіть новий шар. За допомогою тега
Вміст сторінки Для img задається тільки параметр ширини, оскільки якщо вказати додатково height, в деяких браузерах з'явиться спотворення зображення.
6
Збережіть внесені зміни. Щоб перевірити написаний код, збільште сторінку у вікні браузера. Фоновий малюнок повинен теж збільшуватися.
Корисна порада
Щоб не виникало горизонтальної смуги прокрутки при відображенні в браузері, до шару 1layer слід вказати нульові координати лівого і правого верхніх кутів: padding-left: 0px; padding-right: 0px;