Як відключити інтернет у мобільному телефоні.

Виробники мобільних телефонів вражають покупців широким вибором новомодних гаджетів. Не обов'язково розбиратися у всіх можливостях смартфонів, але бажано вміти працювати з основними їх функціями.
Інструкція
1
Кожна сучасна модель мобільних телефонів так чи інакше має можливість виходу в інтернет . Деякі пристрої підтримують тільки найпростіші менеджери онлайн-спілкування, смартфони ж забезпечують практично ідеальне з'єднання з мережею і роботу безлічі додатків. З цих причин настройки більшості смартфонів за замовчуванням дозволяють мати влаштуванню відкритий вихід в інтернет для скачування необхідних оновлень. Будьте уважні до такої роботи телефону, якщо ви маєте обмежений або дорогий інтернет-трафік або низький заряд батареї, оскільки ресурси можуть закінчитися без вашого відома.
2
Смартфони, оснащені вбудованим приймачем Wi-Fi з'єднання, дозволяють виходити в інтернет за допомогою Wi-Fi, якщо в межах доступу є активований пристрій. В першу чергу налаштуйте пріоритет Wi-Fi, якщо ви не хочете використовувати мобільний трафік при підключенні до інтернету. Підключити цю функцію можна в розділах «Налаштування бездротового з'єднання», «Вибір точки доступу» і т.д. залежно від марки телефону. В розділі налаштувань Wi-Fi активуйте повідомлення про доступних бездротових мережах, якщо вам це необхідно. Для економії заряду батареї вимикайте прийом Wi-Fi, коли ця функція не використовується.
3
Розділ «Налаштування бездротових мереж», «Мобільні мережі» або «Мобільний інтернет» дозволить налаштувати вихід в мережу через GPRS. Приберіть прапорець з функції «Включити пакетні дані», щоб відключити інтернет. При виході з мережі прапорець стане неактивним, а на екрані телефону зникне значок, що позначає включений інтернет.
4
Увійдіть в пункт настройки додатків. В розділі «Повідомлення про оновлення» налаштуйте варіанти скачування оновлень з інтернету: включити/виключити (додатки будуть оновлюватися самостійно), тільки Wi-Fi, пакетні дані. За наявності оновлення система буде запитувати ваше дозвіл на роботу в інтернеті. Дозволяйте оновлення тільки при підключенні до Wi-Fi і при достатньому заряді батареї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e1wcIsvOs-k
Багато сучасні мобільні телефони підтримують функцію доступу в інтернет. Для відключення даної опції існує кілька методів. Вибір відповідного способу, як правило, залежить від мети відключення послуги.
Інструкція
1
Для початку спробуйте задати невірні налаштування параметрів з'єднання з інтернетом. Можливість ручної настройки підключення доступна практично у всіх моделей мобільних телефонів і смартфонів. Увімкніть апарат і перейдіть в меню "Налаштування".
2
Виберіть підменю «Інтернет» або «Налаштування з'єднання». Виберіть активний профіль підключення до інтернету і натисніть «Змінити». Введіть інше значення точки доступу. Пропишіть логін і пароль, значення яких не відповідатимуть вимогам стільникового оператора.
3
Збережіть параметри і перезавантажте мобільний телефон. При роботі зі смартфонами важливо відключити додаткові канали зв'язку. Відкрийте меню налаштувань і перейдіть в категорію Wi-Fi. Відключіть роботу адаптера бездротової мережі. Даний крок дозволить заощадити витрата енергії акумуляторної батареї.
4
Деякі мобільні пристрої підтримують функцію повного блокування доступу в інтернет. Відкрийте настройки пристрою і перейдіть до пункту «Захист». Знайдіть поле «Блокувати Інетернет-з'єднання». Збережіть налаштування.
5
Певна частина телефонів може працювати в режимі «Тільки дзвінки». Вона не зовсім зручна, тому що позбавляє можливості активно використовувати важливі функції пристрою. Активуйте дану опцію, якщо ви користуєтеся телефоном виключно для розмов.
6
В тому випадку, якщо ви не змогли самостійно блокувати доступ в мережу, зателефонуйте в технічну підтримку вашого оператора. Поясніть фахівцеві суть проблеми і попросіть відключити для даної sim-карти можливість використання інтернет-каналу.
7
Після блокування доступу в мережу обов'язково перезавантажте мобільний пристрій. Важливо розуміти, що використання останнього описаного методу не дозволить вам швидко підключитися до інтернету в разі потреби.