Як налаштувати вітання Windows. Як у windows 7 поміняти привітання.

Налаштування екрану вітання OC Windows версії 7 виконується стандартними засобами системи і не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення. Спеціальні пізнання в програмуванні також не потрібні.
Інструкція
1
Для перегляду існуючого екрана привітання ОС Windows 7 натисніть сполучення функціональних клавіш Win і L. Введіть свій пароль при появі запиту системи. Визначте здатність дисплея. Для цього викличте контекстне меню екрана кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Дозвіл екрану».
2
Оберіть нове зображення для заміни. Переконайтеся в тому, що його розміри не перевищують 256 Кб. Зверніть увагу на те, що перевищення цього розміру може призвести до неможливості коректного відображення вибраного зображення. Форматом обраної картинки повинен бути.jpg".
3
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Перейдіть по шляху: drive: \ Windows \ System32 \ oobe і викличте контекстне меню елемента oobe кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Створити». Виберіть підпункт «Папку» і надайте їй ім'я info.
4
Тим же методом створіть в папці info нову підпапку з ім'ям backgrounds. Помістіть вибране зображення в створену папку і змініть його ім'я на backgroundDefault, зберігши розширення.jpg".
5
Поверніться в головне системне меню «Пуск» і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» і запустіть утиліту редактора реєстру, натиснувши кнопку OK. Розкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ CurrentVersion \ Authentication.
6
Викличте сервісне меню редактора кліком правої кнопки миші в правій частині вікна і вкажіть команду «Створити». Виберіть опцію «Параметр DWORD» і надайте йому ім'я OEMBackground. Надрукуйте 1 у рядку «Значення» і завершите роботу редактора.
7
Для відновлення вихідних налаштувань екрану вітання ОС Windows 7 досить знову змінити значення створеного параметра OEMBackground на 0. Видалення зображення при цьому не є обов'язковим.