Як зробити блискучі губи в фотошопі.

В процесі художньої ретуші фотографій досить часто виникає необхідність зробити губи на знімку більш блискучими. Графічний редактор Photoshop дозволяє вирішити цю задачу кількома способами.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Завантажте в Photoshop знімок для обробки. Увімкніть інструмент Lasso і виділіть губи по контуру. Якщо на знімку рот моделі відкритий, перемкніть Lasso в режим Subtract from Selection і виділіть фрагмент зображення, розташований між губами, тим самим виключивши його з виділення.
2
Застосувавши опцію Layer via Copy, помістіть виділену область знімка на новий шар. Для створення відблисків застосуйте до цього шару фільтр Plastic Warp, настройки якого відкриваються опцією з групи Artistic меню Filter. Присвойте параметрам Highlight Strength і Smothness значення в межах від семи до дванадцяти одиниць.
3
Накладіть шар, до якого був застосований фільтр, на фотографію в режимі Hard Light, вибравши цей пункт зі списку у верхній лівій частині вікна палітри шарів. Якщо відблиски на губах все ще виглядають неприродно, зменшіть непрозорість шару з фільтром, змінивши величину параметра Opacity.
4
Якщо навіть після зміни непрозорості шару результат застосування фільтра здається вам надмірним, увімкніть інструмент Erazer і зітріть ті фрагменти обробленого зображення, на яких не повинно бути відблисків.
5
Результат застосування фільтра Plastic Warp в чому залежить від початкового зображення. Якщо вам потрібно додати на знімок відблиски, формою і розташуванням яких ви будете повністю управляти, освітлити фрагменти шару з губами за допомогою Dodge Tool. Результат застосування цього інструменту теж можна змінити, зменшивши непрозорість шару або стерши його частину.
6
Блиск губам можна надати, намалювавши відблиски інструментом Brush. Для цього додайте опцією Layer групи New меню Layer новий шар у відкритий документ, виберіть білий в якості основного кольору і намалюйте відблиски на створеному шарі. Відрегу- непрозорість для того, щоб ефект виглядав більш реалістично.
7
Використовуючи верстви і інструмент Brush, можна створювати відблиски різного ступеня яскравості. Для цього продублюйте шар з намальованими світлими областями опцією Duplicate Layer меню Layer і зітріть частину відблисків на копії шару. Блиск решти ділянок буде більш інтенсивним.
8
Збережіть оброблений знімок опцією Save As меню File.