Як відремонтувати електроінструмент.

Важко уявити ті часи, коли народ обходився без електроінструменту . На щастя, ситуація змінилася: практично всі види використовуваного в даний час інструменту електрифіковані. Але, на жаль, і електроінструмент іноді підводить, виходячи з ладу в самий невідповідний момент. Добре, що ситуація поправна, адже несправний електроінструмент можна відремонтувати своїми руками.
Вам знадобиться
  • - шнур;
  • - клеми;
  • - пилосос;
  • - щітки;
  • - ізоляційна стрічка;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до ремонту електроінструменту, вимкніть його з розетки або зніміть батарею (якщо несправним виявився акумуляторний інструмент).
2
Правильно підберіть робоче місце. Пам'ятайте: приміщення, в якому ремонтуйте електроінструмент, має бути чистим і з гарним освітленням.
3
Якщо причина несправності - пошкоджений шнур і для усунення поломки потрібна його заміна, використовувати рекомендується ідентичний провід: з однаковим перетином, типом ізоляції, кількістю провідників і типом штепселя. До того як зняти шнур, обов'язково промаркируйте клеми. У тому випадку, якщо клеми нового шнура не сумісні з роз'ємом електроінструменту, замініть їх на відповідні (придбати їх можна в сервісному центрі).
4
Місце виходу шнура з корпусу електроінструменту оберніть ізоляційною стрічкою. Це необхідно зробити, щоб шнур щільно тримався, а дроти всередині інструменти не натягалися.
5
Перевірте, чи надійно зафіксовані клеми, а також переконайтеся в тому, що немає оголених ділянок дроту, які стикаються з неізольованими вузлами або оголеними проводами. Пам'ятайте: не повинно бути здавлених і перекручених проводів, оскільки вони можуть стати причиною короткого замикання.
6
Одна з поширених проблем - знос щіток. На тих електроінструментах, щітки на яких можна замінити без розтину корпусу, перш ніж встановити нові щітки, обов'язково видаліть за допомогою пилососа дрібне сміття. Виробляючи заміну щіток, змащуйте підшипники.
7
Якщо вимагає заміни стара щітка пошкоджена, переконайтеся, що в двигуні електроінструменту не залишилося її уламків і лише після встановіть нову.
Зверніть увагу
Перш ніж протестувати відремонтований електроінструмент, переконайтеся, що всі його знімні елементи добре закріплені!
Корисна порада
Виконуючи складні ремонтні роботи, обов'язково робіть замітки або фотографуйте кожен крок розбирання електроінструменту.