Як дивитися файли swf.

Flash-ролики популярні серед інтернет-користувачів. У форматі .swf можна знайти як розважальні невеликі мультики, так і навчальні програми, у яких немає інших розширень. Дивитися такі файли необхідно через спеціальні програвачі.
Вам знадобиться
  • - файл .swf
  • - програма для перегляду
Інструкція
1
Файл з розширенням .swf - анімаційний ролик, створений за допомогою програми Adobe Flash (до цього - Macromedia Flash). За задумом автора він може містити графіку (векторну і растрову), а також текст.
2
Основна програма для програвання файлів з розширенням .swf - Adobe Flash Player. Встановіть його на комп'ютер з пакетом програм від Adobe або як плагін для браузера (наприклад, http://www.izone.ru/multimedia/mplay/flash-player.htm). Після чого ви легко можете переглянути файл в невеликому що відкривається віконці. Дана програма не має налаштувань, починає програвати ролик відразу після його відкриття, володіє спрощеним інтерфейсом (всього кілька кнопок управління).
3
Дивитися ролики шуканого формату також можете через програму AeroSwf.max. Скачайте її на сайті http://www.pcbee.ru. Зверніть увагу, що для даної програми установка на комп'ютер і активація не потрібні. Тому вибирайте місце на диску, звідки зручніше постійно її запускати. Тепер дивіться flash-ролики у форматі .swf, володіючи можливостями прокрутки. Це особливо зручно, коли долучення великий, а інформація, яка озвучується на початку, вам відома.
4
Щоб мати ще більшими можливостями при перегляді і роботі з файлами .swf, використовуйте багатофункціональний конвертер Flash Decompiler Trillix 3.0. Він відмінно впорається з функцією перегляду, а також допоможе перевести формат .swf під .fla. Тепер ви зможете самостійно виправити знаходяться в ролику помилки, переносити .swf-елементи в різні формати і декомпілювати відеоролики (тобто розбирати файли).
Корисна порада
Якщо при розробці .swf ролика у вас залишився вихідний файл з розширенням .fla, ви можете вносити зміни, відкривши його. При цьому всі нововведення автоматично будуть відображені в остаточному варіанті.