Як вирахувати своє число. Як вгадувати число що б людина загадав а ти впізнав його.

Не секрет, що кожен видимий і невидимий предмет в нашому світі має свою енергетику, яка може принести шкоду або користь тому, хто користується цим предметом. Особисте ім'я - не виняток. Від правильно підібраного, співзвучної характером і іншим даними імені залежить доля. Одна з головних характеристик імені - його число . Обчисліть його наступним чином.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб підрахунку. Випишіть своє ім'я, краще друкованими літерами.
2
Під кожною буквою вставте цифру відповідно до таблиці: під А, І, С - 1, під Б, Й, Т, И - 2, і т.д.
3
Складіть цифри. У вас вийде двухзначное число .
4
Складіть цифри двухзначного числа. Якщо знову вийде двухзначное, складіть його цифри, і так до тих пір, поки не вийде однозначне. Ця цифра і буде число м вашого імені.
Зверніть увагу
Цей спосіб підходить і для розрахунку числа прізвища та по батькові. Про гармонійності цих чисел можете дізнатися за посиланням в низу статті.
Масштаб креслення, карти, схеми або зображення - це відношення лінійних розмірів об'єктів, що відображаються на них, до реальних розмірів цих же об'єктів на місцевості або в натурі. Якщо це схема, машинобудівний креслення або карта, то, звичайно, вказівку масштабу є обов'язковою вимогою для такого роду документів. Але іноді буває так, що масштаб не відомий, тому його треба визначити самостійно.
Інструкція
1
На всякий випадок, перевірте, бути може, ви просто не помітили цей напис. В схемах і кресленнях він повинен бути вказаний в штампі. Це може бути напис повного формату «Масштаб 1:20» або скороченого «М 1:20». На топографічних картах і схемах вказівку масштабу також обов'язковий елемент зарамкового оформлення. Він може бути вказаний в заголовку карти, який розташований вгорі або внизу. Іноді напис, що відображає масштаб розташовується в тексті легенди карти або безпосередньо на ній самій. Уважно перегляньте схему або карту.
2
Якщо ви не знайшли вказівки масштабу на схемі машинобудівної деталі або будівельного плану, на яких вказані розміри деталі в сантиметрах або проміри в метрах, то ви можете визначити масштаб самостійно. Виміряйте розміри на папері звичайною лінійкою в міліметрах або частках сантиметра. Розділіть значення, вказане на схемі і перекладене в міліметри і чи сантиметри, на те, що у вас вийшло при вимірі. Це і буде шуканий знаменник масштабу креслення або плану.
3
Схожим чином можна дізнатися і масштаб карти або топографічної схеми. Вам необхідно для цього уважно подивитися на карту і визначити пару-трійку характерних об'єктів, розташованих на місцевості. Для карт великого масштабу це можуть бути будівлі, труби котелень. Для карт і схем невеликих масштабів можна використовувати вершини височин і гір, розвилки доріг, інші характерні точки рельєфу і місцевості. Виміряйте лінійкою відстань по карті між цими характерними об'єктами.
4
Якщо у вас є карта цій же території з відомим масштабом, то виміряйте на ній відстань між тими ж характерними точками і зробіть перерахунок масштабів. Якщо такої карти немає, то скористайтеся картографічними сервісами Yandex або Google. Знайдіть цю місцевість за космічними знімками, які є основою даних сервісів і визначте на ній ті ж характерні точки, які ви знайшли на карті або схемі. Виберіть інструмент «Лінійка», виміряйте по космознімків відстань в кілометрах і вирахувати за цими даними і измеренному по карті віддалі масштаб вашої картки.