Як відкрити ательє з в'язання.

Ринок трикотажного виробів сьогодні, на перший погляд, вельми насичений. Проте підібрати по-справжньому якісну річ ексклюзивного дизайну досить складно. Ательє по в'язання може запропонувати вимогливим клієнтам повний спектр послуг, завдяки яким вони отримають відмінні речі по своїх індивідуальним побажанням.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - гроші;
  • - обладнання;
  • - персонал;
  • - матеріали
Інструкція
1
Підберіть приміщення для роботи. Воно повинно включати в себе робочі кабінети, господарський блок, примірювальну і хол для прийому відвідувачів. Доцільно також організувати і виставкову зону, де клієнти можуть побачити варіанти готових моделей, погортати каталоги з візерунками, розглянути пряжу.
2
Увійдіть в якості індивідуального підприємця або створіть юридична особа. Виберіть оптимальну для вас форму оподаткування. Вирішіть необхідні адміністративні питання: зокрема, отримаєте дозвіл пожежної охорони, а також подайте відомості про вашу організацію в пенсійний фонд.
3
Закупити меблі та обладнання. Перш за все, вам знадобиться меблі як для роботи, так і для прийому відвідувачів. Крім того, вже на початковій стадії роботи необхідна Кеттельний машина, моталка, інтарсія, пристрій для зміни кольору. Не забудьте і про витратні матеріали, пов'язаних з елементами ручної роботи.
4
Придбайте вязальную машину. Сьогодні вибір професійного обладнання досить широкий, тому спирайтеся не тільки на ваш бюджет, але і на функціональність. Якщо ви плануєте випускати речі великими обсягами, доцільно купити машину з комп'ютерним управлінням. Подібний пристрій коштує досить дорого, але допоможе вам створювати сотні варіацій малюнків і домогтися високої швидкості роботи. Втім і традиційна модель з перфокартами дозволить вам комбінувати безліч популярних візерунків і способів переплетення ниток.
5
Найміть персонал. Працюючі у вас майстри повинні володіти навичками як ручний, так і машинної в'язки, оскільки запити клієнтів можуть бути самими непередбачуваними. Крім того, для роботи їм необхідні базові навички крою та шиття. Намагайтеся підвищувати кваліфікацію працівників: вони повинні розбиратися в вишивці, дизайні моделей, нових способах в'язки.
6
Налагодьте поставки пряжі і витратних матеріалів. Ваші потенційні клієнти далеко не завжди зможуть придбати все необхідне для обраної моделі самостійно. Пропонуйте пряжу різної якості - від недорогий синтетичної до елітної. Це дозволить отримати додатковий прибуток для вашого ательє.