Як вимкнути захист від запису. Як відключити захист диска від запису.

Іноді при спробі записати інформацію на карту пам'яті можна отримати повідомлення про те, що вона захищена від записи . В основному виробники флешок таким чином страхують користувачів від втрати даних. Адже коли включений режим захисту, не можна не тільки записувати інформацію на карту пам'яті, але і видаляти файли.
Вам знадобиться
  • - програма JetFlash Recovery Tool.
Інструкція
1
Часто захист від запису реалізують за допомогою перемикання звичайної перемички. Придивіться, чи є на торці вашої карти пам'яті така перемичка. В разі її наявності просто пересуньте її в протилежне становище. Після цього спробуйте записати на карту пам'яті інформацію. Якщо все вдалося, значить, захист від запису ви відключили.
2
Повідомлення про те, що пристрій захищене від запису може з'являтися після потрапляння на карту пам'яті вірусів. Перевірте їх наявність будь антивірусною програмою. Якщо шкідливі програми були виявлені, задайте режим з їх очищення. Після чого спробуйте знову записати дані.
3
Також така ситуація може виникнути в результаті програмної помилки самого пристрою. В цьому випадку для відновлення можливості запису на карту можна спробувати її відформатувати. Перш ніж приступити до процедури, скопіюйте всю потрібну інформацію з карти пам'яті на жорсткий диск комп'ютера.
4
Підключіть пристрій до комп'ютера. Відкрийте ярлик «Мій комп'ютер». Виділіть іконку карти пам'яті правою кнопкою мишки. Далі в контекстному меню виберіть команду "Форматувати". У виниклому меню відзначте пункт «Швидке, зміст». Потім клікніть кнопку «Почати». З'явиться повідомлення, що форматування знищить всю інформацію. Натисніть кнопку ОК. Після завершення форматування спробуйте записати дані на карту пам'яті.
5
Якщо попередні способи вам не допомогли, то для відновлення можливості запису можна скористатися спеціальними утилітами. Скачайте з інтернету програму JetFlash Recovery Tool. Підключіть карту пам'яті до комп'ютера. Після цього запустіть JetFlash Recovery.
6
В головному меню виберіть підключену карту пам'яті. Потім натисніть кнопку Start. Програма просканує пристрій на наявність помилок в роботі карти і, якщо вони будуть знайдені, автоматично виправить. Відповідно, функціональність карти пам'яті буде відновлена.