Як ліпити з пластика. Як ліпити людини з пластика.

Ліплення з пластика дуже корисне і цікаве заняття. Якщо ваша дитина любить ліпити з пластиліну, обов'язково купите йому пластику - він буде в захваті. Пластика має багато переваг перед іншими матеріалами: ці статуетки мають закінчену форму, а сам пластик має багато кольорів на відміну від глини. Для ліплення з пластика вам знадобляться ніж, спиця і дошка, на якій ви будете майструвати фігурки. Можете використовувати для цього стару обробну дошку. Або ж придбайте спеціальний набір для ліплення з пластика в магазині.
Інструкція
1
Змочіть пластик, з якого ви будете ліпити, і руки. Під час ліплення вам доведеться змочувати руки, для цього зручно використовувати вологі серветки.
2
Якщо пластик м'який і насилу тримає форму, додайте в нього трохи борошна або крохмалю. Якщо ж пластик навпаки, занадто твердий додайте в нього кілька крапель олії.
3
виліплюються фігурку з одного цільного шматка пластика . Якщо ж ви зробите руки і ноги окремо, то після того як фігурка підсохне, велика ймовірність, що ці детальки відваляться.
4
Використовуйте при ліпленні дротяний каркас. Волоссячко на тваринному або голові людини можна зробити за допомогою зубочистки.
5
Також використовувати зубочистку потрібно в тому випадку, якщо ви робите бусики з пластика . Після того як фігурка готова подумайте про те, як ви будете її «закріплювати».
6
Зробити фігурку твердої можна кількома способами. Занурте фігурку з пластика в каструлю з водою і доведіть до кипіння. Після чого виріб слід трохи поварити. Якщо фігурка невелика, то варити її слід 5-10 хв, якщо виріб велике, варити його потрібно подовше.
7
Якщо такий варіант здається вам не дуже зручним, скористайтеся наступним методом. Поставте фігурку з пластика в духовку, розігріту до 80-100 градусів. Виробу при такій температурі потрібно протриматися в духовці близько 15-20 хвилин. Потім вийміть фігурку з духовки і дайте їй охолонути.
8
Раскрасьте фігурки. Розфарбовувати їх можна чим завгодно: акриловою фарбою, лаком. Можете також декорувати їх тканиною, наприклад, кожей.Із пластика добре виконувати ляльок для домашнього театру, різні статуетки, символічні фігурки. Така ліплення буде цікава як дорослим, так і дітям. Творчих успіхів!