Як збільшити гучність звуку на комп'ютері. програма для збільшення гучності в комп'ютері.

Звук на будь-якому комп'ютері регулюється не тільки за допомогою регулятора на звуковий колонці, а й різними програмними способами. Якщо на самій колонці ви повернули регулятор на максимум, але гучність звуку низька, то, швидше за все, вам потрібно налаштувати її за допомогою програмних засобів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб збільшити гучність звуку такий. У нижньому правому кутку монітора є значок колонки. Клацніть по цьому значку правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню. У цьому меню виберіть варіант «Відкрити регулятор гучності». На деяких версіях операційних систем може бути «Відкрити мікшер гучності».
2
Далі знайдіть пункт «Динаміки». Там є повзунок. Пересуньте повзунок вгору, наскільки це можливо. Закрийте вікно. Тепер спробуйте підвищити гучність за допомогою регулятора на самому динаміці. Гучність звучання повинна бути значно вище.
3
Набагато зручніше налаштовувати параметри звуку, використовуючи спеціальне програмне забезпечення до вашої звукової карти. Дізнатися, чи встановлено це ПО, можна так. Натисніть по значку «Мій комп'ютер» правою кнопкою мишки. У контекстному меню виберіть «Властивості». У виниклому вікні виберіть «Диспетчер пристроїв».
4
Якщо у вас операційна система Windows XP, то спочатку потрібно вибрати «Обладнання», а потім уже «Диспетчер пристроїв». Далі відшукайте «Звукові пристрої». Клікніть по стрілочки поряд. Якщо з'явилася назва моделі звукової карти, значить програмне забезпечення встановлено. Якщо назва моделі не пишеться, то вам необхідно встановити його.
5
На диску з драйверами до будь материнській платі має бути програмне забезпечення до звукової карти. Встановіть його. Потім перезавантажте комп'ютер.
6
Після установки програмного забезпечення в списку програм відшукайте ту, яка збігається з назвою звукової карти. Запустіть програму. В її головному меню повинен бути регулятор гучності звукової карти. Пересуньте повзунок і збільшіть гучність. Крім цього можна налаштувати баланс звучання динаміків: вибрати різні режими, звукові ефекти, конфігурацію динаміків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TTehrq5eo0E
За умовчанням будь аудіопристр, яке ви підключаєте до комп'ютера, встановлює гучність звуку на середньому значенні. Для отримання максимальної гучності необхідно змінити налаштування, відкривши відповідний аплет в «Панелі управління».
Вам знадобиться
  • Операційна система сімейства Windows.
Інструкція
1
При підключенні будь-якого пристрою до гнізд звукової плати на екрані з'являється вікно, в якому необхідно вказати певний параметр. Наприклад, при підключенні аудіосистеми в чуже гніздо (мікрофон) необхідно вибрати тип пристрою і його призначення. Варто відзначити, що для сабвуфера необхідно вказати тип колонок, які використовуються в якості основних (центральний канал).
2
Потім перейдіть до налаштувань драйвера звуку . Для цього двічі клацніть по значку динаміка в треї (системна панель), перед вами з'явиться вікно «Загальна гучність». Цей аплет можна викликати через «Панель управління», запустіть елемент «Звуки і аудіопристрої» і на вкладці «Аудіо» натисніть кнопку «Гучність». Тут ви можете змінити параметри гучності системного звуку , а також окремих елементів, наприклад, «Звук», «Синтезований звук», «Компакт-диск» і т.д.
3
Якщо необхідного вам елементу ви не побачили, його можна додати. Натисніть верхнє меню «Налаштування» («Параметри») і виберіть команду «Властивості». У вікні, виберіть необхідні параметри і поставте навпроти галочки, потім натисніть кнопку «ОК». Також ви можете прибрати позначки з невикористовуваних параметрів.
4
Тепер поверніться до вікна «Загальна гучність» і виставте значення вибраних параметрів в максимальне значення, переміщаючи повзунок вгору. Зверніть увагу, поряд з кожним параметром є check-box «Викл». Якщо в ньому стоїть відмітка, її необхідно зняти, тому дана опція повністю заглушає звук.
5
Запустіть будь-який музичний плеєр і перевірте максимально можливий звук. Для цього перейдіть повзунок у вкрай праве положення за допомогою коліщатка миші або захопивши покажчиком сам повзунок. При наявності мультимедійної клавіатури регулювання рівня звуку можна здійснювати за допомогою спеціальних клавіш.