Як відкрити своє агентство з організації весіль.

Незважаючи на зрослу конкуренцію, весільні агентства, згідно з прогнозами аналітиків, ще довго будуть затребуваними. Якщо ви дійсно вважаєте, що здатні організувати чудове торжество, відкривайте власний бізнес, не озираючись на ризики. Витрати на оформлення агентства мінімальні, а можливі перспективи не можуть не надихати.
Інструкція
1
Зареєструйте агентство в податковій інспекції свого міста. Заплатіть державне мито і заведіть банківський рахунок. Придбайте касовий апарат і печатку. Організація весіль не вимагає ніяких ліцензій, тому відразу після постановки на облік можете починати працювати.
2
Знайдіть приміщення для офісу. Звичайно, можна зустрічатися з замовниками і в парках, але офіс додасть вам солідності, а клієнти будуть підкуплені затишною атмосферою. Прикрасьте приміщення весільними атрибутами.
3
Підберіть штат співробітників. До цього питання потрібно підходити вкрай ретельно, оскільки від якості організації весілля залежить репутація всього агентства. На послугах флориста, перукаря і водія можна заощадити, замовляючи ці послуги у посередників за прийнятними цінами. А ось фотографа і тамаду потрібно вибирати тільки зі списку професіоналів. Для ведення бухгалтерії необов'язково наймати працівника, цілком можна скористатися пропозицією фірм, що надають цю послугу.
4
Домовтеся з магазинами квітів, піротехніки, салонами краси, ательє та фірмою з прокату автомобілів про знижки. Зазвичай ці організації погоджуються на подібні поступки, розраховуючи на постійні замовлення від агентств.
5
Обговоріть з співробітниками РАГСу можливість виїзних весіль за окрему плату. Обдзвоніть всі ресторани і крупні кафе в місті і дізнайтеся вартість оренди залу і середнього чека на одну людину.
6
Вирішіть, з якими верствами населення ви готові працювати. Якщо необхідно охопити всю аудиторію потенційної клієнтури, найміть декількох менеджерів, які працюватимуть в різних напрямках. Не довіряйте одній людині організацію шикарного весілля і економ-варіанту, інакше ці замовлення незабаром придбають схожі риси.
7
Зробіть сайт свого агентства. Велика частина аудиторії зможе знайти вас саме завдяки інтернету. Створіть спільноти в соціальних мережах. Чітко описуйте свої можливості і пропозиції. Розміщуйте оголошення в пошукових системах і на весільних каталогах.
8
Підготуйте портфоліо. Ви повинні демонструвати клієнтам послуги, які можете надати. Домовтеся з фотографом, відеооператором, флористом і перукарем про надання прикладів з робіт. Оформіть все це у вигляді рекламних буклетів і завжди показуйте портфоліо замовникам.
9
прорекламує агентство. Дайте оголошення в газету, роздрукуйте листівки і візитки. Попросіть організації, які згодні співпрацювати з вами, роздавати візитні картки своїм клієнтам. Адже це вплине і на їх прибуток.
10
Складіть прайс-лист своїх послуг. Прибуток весільного агентства становить 10% від загальної вартості торжества, куди не включені витрати на банкет. Вкажіть умови, що гарантують повне виконання замовлення з вашого боку і оплату клієнтом. Якщо ви плануєте створити пакети послуг, то визначте фіксовану оплату вашої праці. Багатьох клієнтів лякає передбачуваний розмір комісійних.