Як вибрати щипці для волосся.

Якщо жінка вирішила змінити своє життя, то найчастіше першим ділом вона йде в перукарню і змінює зачіску. Завдяки сучасним розробкам у сфері побутової електротехніки з'явилася можливість робити різні зачіски кожен день в домашніх умовах. Одним з таких інструментів для домашньої укладки є щипці для волосся.
Інструкція
1
Розрізняють прилади професійні та побутові. Безсумнівно, перші краще, оскільки вони оснащені регулятором температури, вони потужніші і довговічніше, але і дорожче. Побутові не такий функціональні, але їх можливостей цілком достатньо, щоб зробити вдома безліч красивих зачісок.
2
При виборі, насамперед, зверніть увагу на поверхню гріє елемента, віддайте перевагу керамічному покриттю. Оскільки нагрівається воно рівномірно, то ризик зіпсувати волосся мінімальний. Гарні щипці і з турмаліновим покриттям, яке виступає природним кондиціонером для волосся, знімаючи електростатичний заряд.
3
Тефлонове покриття полегшує ковзання волосся, що зменшує кількість травмованих волосся. В останні роки з'явилися також поверхні з наночастинками срібла, мають антибактеріальний ефект. Якщо дозволяють можливості, то обов'язково придивіться до моделей з функцією обробки волосся паром. Завдяки їм волосся менше пересушується, але це не скасовує правило використання зволожуючих засобів для волосся.
4
Наступний важливий момент? це насадки. Продумайте, які локони ви будете робити, а які насадки вам абсолютно не потрібні. Прості круглі насадки використовуються для створення натуральних локонів, розмір яких залежить від діаметра насадки. Бувають також конічні, спіралеподібні і гофровані. Вони теж випускаються різних розмірів і форми.
5
Дуже цікаві насадки-текстурайзер, за допомогою яких можна на волоссі зробити фігурні хвилі у вигляді сердечок, кіл. В наборах для завивки від деяких виробників ви можете знайти і насадки-прасування, хоча найчастіше такі щипці продаються окремо. Тому якщо ви любите експериментувати, то купуйте повний набір насадок. Але пам'ятайте, що вони роблять набір дорожче.
6
Важливими параметрами є також потужність щипців, наявність температурного регулятора та електронного управління. Вибирайте моделі більш потужні, з великим діапазоном можливої температури і обов'язково з довгим проводом.
Зверніть увагу
Щоб домогтися шикарних локонів сьогодні зовсім не обов'язково робити хімічну завивку або спати на незручних бігуді. На зміну вже давно прийшли зручні та універсальні щипці для завивки волосся (або плойки), за допомогою яких можна швидко і легко створити різноманітні зачіски з кучерями. Подібні щипці, як правило, йдуть в комплекті з різними насадками для створення кучерів різного діаметру.
Корисна порада
Одним з інструментів, що дозволяють приборкати неслухняні, кучеряве волосся, створити неповторний образ є випрямляч для волосся, що має форму щипців. Щипці припадуть Вам до речі, якщо Ви підняли волосся від коренів, а кінчики хочете зробити гладкими і акуратними. Існують щипці різних фірм, з різними функціями, але мета у всіх одна: випрямити волосся, а от з щадними функціями чи ні вибираєте ви.
Небагато дівчата можуть похвалитися пишними кучерями. Проте зараз це не проблема, адже є стільки способів завивки волосся. Найшвидше кучерики можна отримати за допомогою спеціальних щипців для завивки волосся. Але вибір щипців в магазині дуже широкий, які ж з них варто вибрати? З цим ми сьогодні і будемо розбиратися, як вибрати щипці , і на які особливості варто звертати увагу. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Зверніть увагу на насадки, які додаються до щипцам. Кожна насадка допоможе зробити різні кучері: великі, дрібні, об'ємні. Є й такі варіанти, коли кілька насадок розташовані паралельно. За допомогою гофрованих насадок можна легко створити хвилі на прямих волоссі. Є насадки, які створять на вашому волоссі фігурні ефекти: сердечка, зірочки, гуртки та інші. А використовуючи насадки-прасування, ви зможете не завити, а випрямити волосся. Чим більше насадок, тим, природно, дорожче щипці .
2
Дізнайтеся про матеріал, з якого виготовлені щипці . Прості і дешеві щипці мають, як правило, металеву поверхню. Але такі щипці шкідливі для волосся. При частому використанні кінчики волосся можуть почати сіктися. Є також і щипці з керамічним покриттям, такі щипці набагато менше травмують волосся і рівномірно нагріваються. Існують щипці з тефлоновим покриттям, воно надає легкість ковзання волосся в щипці. В деяких щипцях є функція обробки волосся паром, з такими щипцями пересушити волосся неможливо.
3
Зверніть увагу на потужність. Цей параметр дуже важливий, адже чим більше потужність, тим швидше нагріються і щипці . Звичайні щипці мають потужність 20-50 Вт Потужніші щипці можна знайти в професійних моделях. Для того щоб будь-які щипці нагрілися, достатньо 1 хвилини. Ознайомтеся з температурним режимом. Чим цей діапазон ширше, тим краще. На найвищій температурі зробити кучері буде можна в лічені секунди.
4
Зверніть увагу на провід від щипців. Набагато зручніше, якщо він буде довгим. Стандартний провід у щипців - 3 метри.
5
Попросіть продавця перевірити щипці . При включенні в розетку перевірте, як швидко вони нагрілися, не гріється чи при цьому ручка щипців. Буде добре, якщо вам дозволять випробувати щипці на своїх волоссі прямо в магазині, так ви відразу зможете оцінити їх по достоїнству.
6
Дізнайтеся про гарантії, яка надається на товар. Це важливо, якщо раптом щипці прийдуть в несправність, їх можна буде повернути по гарантії, обмінявши на нові або ж отримавши компенсацію. Вдалих покупок!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xoVnXBonQh0