Як рекламувати салон краси.

Власний салон краси - бізнес досить перспективний. Особливо якщо його власники розширюють асортимент послуг, постійно пропонуючи актуальні новинки, бонуси для клієнтів та інші цікаві ідеї. Але щоб всі ці нововведення приносили дохід, потенційних споживачів необхідно повідомити про їх наявність - тобто зайнятися активним рекламним просуванням.
Інструкція
1
Не витрачайте гроші на пасивну рекламу - макети і стандартні замовні статті в пресі. Шанс, що ваш потенційний клієнт побачить інформацію в потрібний момент, надзвичайно малий. А вартість газетного і журнального реклами дуже висока і витрати на неї зазвичай не окупаються.
2
Подієва реклама працює набагато ефективніше. Спробуйте прийом, яким часто користуються власники ресторанів і клубів. Придумайте цікавий інформаційний привід. Навряд чи їм може вважатися те, що ваш салон придбав черговий апарат зі складною назвою. А от перший в місті (або країні) фестиваль платинових блондинок або змагання за самостійним дизайну нігтів може зацікавити публіку. До того ж незвичайна акція приверне увагу преси. Чим незвичніше привід, тим більше шансів отримати абсолютно безкоштовну рекламу.
3
Придумав подія, напишіть сценарій і прес-реліз для журналів, газет і телебачення. Регіональні телекомпанії та представництва федеральних каналів теж зацікавлені у цікавих інформаційних сюжетах. Розішліть прес-реліз за всіма редакціям. Навіть якщо відзиву на першу акцію не послідує, не залишайте спроб. Напишіть більш цікавий реліз для наступного заходу.
4
Займіться просуванням салону в інтернеті. Якщо ви орієнтовані на молоду аудиторію, такий варіант може виявитися найперспективнішим. Створіть групи в соціальних мережах, зробіть власний сайт. Однак інтернет-проекти будуть працювати тільки за умови щоденного контролю. Знищуйте зі сторінок спам, оновлюйте інформацію, робіть анонси заходів, що проходять в салоні. Детально опишіть всі послуги, які ви надаєте, публікуйте фотографії та відгуки клієнтів. Активно спілкуйтеся на міських форумах та сторонніх сайтах.
5
Продумайте систему бонусів. Скористайтеся досвідом косметичних компаній, що продають товари через інтернет. Ви можете запропонувати бонус у вигляді знижки або додаткової послуги за залучення в салон клієнта за рекомендацією. «Подарунок за подругу» може істотно розширити вашу клієнтську базу і підвищити впізнаваність салону.
6
Якщо ви зацікавлені в підвищенні лояльності клієнтів, виготовте накопичувальні картки знижок. Наприклад, упровадите систему, коли частину грошей, витрачених на послуги, залишається на мапі і може бути витрачена на наступне відвідування. Це стимулює клієнтів до більш частих візитів і діє набагато ефективніше звичайних знижок.
7
Стати публічною персоною. Власник салону повинен служити його рекламою. Відвідуйте різні заходи, прем'єри, презентації. Надрукуйте красиві візитки салону і роздавайте їх при кожному зручному випадку. Записуйте майстрів салону на участь у професійних конкурсах, беріть участь у загальноміських акціях в якості партнера або спонсора. Досягніть, щоб ім'я вашого салону стало відомим.