Як назвати джунгарского хом'яка. Як зробити клітку для хом'яка своїми руками.

Ім'я або прізвисько - це відбиток індивідуальності, а джунгарські хом'ячки - це крихітні істоти, які відрізняються хорошим апетитом і підвищеної діловитістю. Щоб визначитися з кличкою для малюка, вам доведеться спочатку зрозуміти, кого вам це створення нагадує.
Інструкція
1
Ім'я - відбиток індивідуальності, навіть якщо ця Хом'якове індивідуальність ростом менше десяти сантиметрів і вагою менше п'ятдесяти грамів. Природа робить різними навіть крихітних джунгаріков. Один може бути більш запасливим. Інший - агресивним. Третій - проводити весь час в біговому колесі. З чітких визначень виходять кращі прізвиська, які моментально «приліпляться» до звірку. Як стверджують заводчики, дивно швидко приживаються клички з продуктової тематики. Горішок, Іриска, Бублик - досить поширені імена. Все ж апетит і запасливість - це дві домінантні риси будь-якого джунгаріка.
2
Можна вибирати ім'я, складаючи його з імен батьків хом'ячка. Цей принцип, правда, більшою мірою підходить породистим скаковим коням. Але, з іншого боку, чим гірше хом'ячки? Так що син Масика і Фішки може носити горде ім'я Фіма. Зустрічаються заводчики - оригінали, які придумують своїм хом'ячкам імена, по батькові і навіть прізвища. Зюзя Гамлетовна Бубликова - варіація на тему таких кличок. Іноді господарі складають жартівливі біографії, де їх крихти з майже людськими іменами виставлені могутніми авіаторами, мандрівниками або приборкувачами крокодилів. Все це робиться для створення комічного ефекту. Головне, щоб громіздке родове ім'я не придавило крихту.
3
Якщо з фантазією туго, потрібно відкривати список і читати його, поки внутрішній голос не прошепотить: «Ось воно». Найбільша колекція імен для самок і самців знаходиться на форумі власників джунгарских хом'ячків в розділі «Які бувають джунгарики». Список розділений на дві групи - для самок і самців. Імена зібрані за алфавітом. Всього виходить більше 500 кличок для вашого улюбленця.
Зверніть увагу
Не варто давати тварині двозначну або образливу кличку. Малюки здатні вловлювати інтонації людського голосу і наші емоції. Якщо він буде чути грубий сміх, то на користь його здоров'ю це не піде.
Корисна порада
Намагайтеся вибрати ім'я, яке однаково підійде самочці і самцеві (або його легко переробити). Власники джунгарских хом'яків знають багато історій, коли Тімон перетворювався в Тіму, а Бусинка в бусик.