Як оформити кут в квартирі.

За допомогою вдалого дизайнерського рішення можна приховати безліч недоліків приміщення: перетворити невдалу планування, візуально розширити маленьку кімнату, зробити більш яскравим нудний інтер'єр. Цікаво оформлений кут здатний внести родзинку в обстановку.
Інструкція
1
Якщо ви що-небудь колекціонуєте: моделі кораблів, плюшевих ведмедиків або іграшки з кіндер-сюрпризу, то можете зібрати ваші скарби, розставлені на всіх горизонтальних поверхнях, і поставити їх в одному місці. Купіть красиву кутову полицю, скляну або дерев'яну (скляна в багатьох випадках буде більш вдалим рішенням, адже екземпляри можна буде розглянути з усіх боків) і розмістіть колекцію на ній. Гості зможуть в будь-який час підійти і помилуватися вашими іграшками, а не бродити по кімнатах, розглядаючи їх.
2
Зробіть в кутку імітацію руїн. Для реалізації цього плану ви можете купити шпалери, що імітують цегельну кладку, і приклеїти їх. Можна також вирізати з шпалер цеглинки і наклеїти поверх уже існуючих шпалер. Трохи нерівно приклеєні цеглини створять ефект старовинної кладки. Після цього в кут можна буде поставити скриню з постільною білизною або шкатулки, в яких зберігаються предмети для рукоділля.
3
Придбайте кутовий акваріум. З гарними декораціями, багатою водною рослинністю і строкатими рибками, він стане справжньою окрасою приміщення і притягуватиме погляди гостей.
4
Якщо у вас є маленька дитина, яка за браком житлоплощі не має своєї кімнати, обладнайте кут для його потреб. Поставте шведську стінку, де малюк зможе розвивати гнучкість, повісьте в кутку дитячі малюнки. Пускай ваше чадо знає, що у нього є особистий простір, за чистоту якої він несе відповідальність.
5
Якщо ви любите кімнатні рослини, ви можете створити зелений куточок у прямому сенсі цього слова. Бажано, щоб ваші рослини можна було розмістити на різних рівнях - так вони заповнять весь простір кута. Купуйте кілька підвісних кашпо, прибийте поличку, куди ви зможете поставити зелених улюбленців. На підлозі розмістіть діжку з великим і красивим рослиною: диффенбахией, пальмою, фікусом.