Як відкрити порт через брандмауер Windows.

Брандмауер Windows - вбудоване засіб цієї операційної системи, яке перевіряє дані, що входять через локальну мережу і інтернет. Для запуску встановлених на комп'ютері програм може знадобитися відкрити якийсь порт.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням Windows XP, в «Панелі управління» подвійним клацанням по піктограмі відкрийте службу "Брандмауер Windows». Перейдіть у вкладку «Винятки» і натисніть «Додати порт».
2
У вікні «Додавання порту» введіть в рядок «Ім'я» опис порту, наприклад, назва гри. У рядок «Номер порту» запишіть відповідне число. Виберіть тип мережевого протоколу: TCP або UPD. Натисніть ОК, щоб підтвердити вибір.
3
Ви можете скласти список комп'ютерів, для яких цей порт розблоковано. Натисніть кнопку «Змінити область» і в новому вікні виберіть потрібний параметр: будь-який комп'ютер, комп'ютери з локальної мережі або тільки ті вузли, IP-адреси яких внесені до спеціального списку.
4
Відкрити брандмауер можна іншим способом. В меню пуск знайдіть пункт «Мережеві підключення» і розкрийте його, клікнувши двічі по піктограмі. Клацанням правої клавіші по іконці локального з'єднання або підключення до інтернету викличте меню, що випадає.
5
Виберіть опцію «Властивості» і у вікні властивостей перейдіть у вкладку «Додатково». В розділі «Брандмауер Windows» натисніть «Параметри». Якщо на вашому робочому столі є піктограма «Мережеве оточення», для виклику вікна властивостей можете клацнути по ній правою клавішею і вибрати "Властивості".
6
Якщо на комп'ютері встановлена Windows 7, зайдіть в «Панель управління» і введіть «брандмауер» в пошуковий рядок. У списку відзначте пункт «Брандмауер Windows». У лівій частині екрана перейдіть за посиланням «Додаткові параметри».
7
У новому вікні «Брандмауер в режимі підвищеної безпеки» використовуйте посилання «Правила для вхідних підключень». Натисніть кнопку «Створити правило» і відзначте прапорцями параметри нового підключення.
Зверніть увагу
Слід мати на увазі, що дозволені програми або відкриті порти можуть стати вразливістю в захисті вашого комп'ютера від зловмисників.