Як знайти своє резюме.

Опублікувавши своє резюме в інтернеті, людина чекає, що на його телефонний номер почнуть один за одним телефонувати роботодавці з пропозицією роботи. Але проходить день, другий, а жодного дзвінка не надходить - виникає природне бажання переконатися, що "слід", залишений вами у всесвітній павутині, не загубився, а як і раніше видно для всіх горять бажанням найняти вас на роботу. Як це зробити?
Вам знадобиться
  • 1. Адреси електронних job-ресурсів, на яких ви розміщували резюме
  • 2. Адреса електронної пошти, з якого ви ще не реєструвалися на job-сайтах
  • 3. Точне формулювання позиції, на яку ви претендуєте і яку вказували в резюме
Інструкція
1
Спробуйте для початку найпростіший спосіб "вийти" на інформацію про себе, що міститься в глобальній мережі - Введіть своє ім'я та прізвище в пошукову систему. Якщо ви зареєстровані на кількох сайтах для шукачів та роботодавців, то знайти резюме таким способом вдасться напевно. Прихована від пошукових машин інформація тільки з тих job-ресурсів, які надають бази здобувачів за плату і не дають відкритого доступу до своїх банкам резюме .
2
Почніть точковий пошук, якщо "пошуковик" по вашому запиту того, чого потрібно, не витягнув - заходите на сайт, де ви в пошуках роботи розміщували своє резюме . Вибирайте розділ "знайти працівника" ("пошук резюме ", "пошук співробітників", "база резюме ", як він ще може називатися). Щоб переглядати резюме від особи роботодавця, вам, можливо, доведеться зареєструватися, але для цього знадобиться тільки ще один електронну адресу, з якого ви підтвердите реєстрацію.
3
Далі вибирайте в розділі "пошук резюме " свою спеціалізацію (область діяльності, яку ви в своєму резюме вказували). Побачите список однотипних заголовків, що складаються з назв тих позицій, на які претендують здобувачі, серед них повинна бути і та посада, яку бажали б зайняти ви. Найчастіше резюме сортуються за датою, а значить, якщо розміщували ви його порівняно недавно, воно повинно знаходитися десь на поверхні і його легко знайти.
Корисна порада
Дивлячись на своє резюме з боку, так, як на нього дивляться роботодавці (адже ви зайшли в систему з їх боку "барикади"), намагайтеся побачити в ньому слабкі місця, а потім доработать.Еслі ресурс, на якому ви розмістили резюме, платний, то помилуватися з боку на свою трудову біографію так просто не вдасться - ось якщо у вас є знайомий менеджер з персоналу, то попросити знайти резюме в базі такого сайту можна його.