Як дізнатися рік випуску двигуна. Як дізнатися по вин коду Який модифікації двигун.

Безумовно, автолюбитель, який зібрався придбати у власність залізного коня, хоче знати про свою майбутню машині абсолютно все, включаючи і рік випуску, пробіг, заводський код кольору кузова, була Чи вона в аваріях і т.д. Часто, цікавлячись тими чи іншими питаннями, водії стикаються перед проблемою - визначення року випуску авто і двигуна .
Інструкція
1
Уважно огляньте всі цифри, які є на моторі (двигуні), а так само на наклейках від виробника, які можна знайти під капотом транспортного засобу. Саме по таких цифр можна без зусиль визначити піддавалося чи авто ремонту і якимось переробкам.
2
Відшукайте VIN-номер. За таким номером можна дізнатися, в якій країні було виготовлено авто, скільки йому років, який тип двигуна використовується, а також якого року випуску мотор.
3
Зайдіть, використовуючи інтернет, на сайт avto.ru, після того, як визначили VIN-код автомобіля. Введіть у відповідні поля марку автомобіля і код. Клікніть на кнопку «ОК» і дочекайтеся, поки перед вами з'явиться вікно з повною інформацією про ваш транспортному засобі, країні-виробнику, місце і час випуску.
4
Існує й інший спосіб визначення року випуску двигуна автомобіля. Для цього необхідно заглянути під капот і поглянути на блок циліндра, який знаходиться в районі опори прямо біля піддону. Напис в цьому випадку виглядає, як барельєф, розташований в невеликому прямокутнику.
5
Якщо ні перший, ні другий варіант вам не допоміг або з якоїсь причини є для вас неприйнятним, зробіть наступні дії. Визначте VIN-номер, зазначеним вище способом. Зверніть увагу на цифри і букви цього самого коду. Останні дві букви VIN - це модель двигуна, а цифри, які йдуть слідом за буквами - це номер двигуна.
6
Скористайтеся спеціальними сайтами і відшукайте за даними рік випуску двигуна. Знаючи його марку, найкраще скористатися сайтами офіційних представників.
7
Зверніться в техцентр до фахівців за наданням інформації про двигун і автомобілі, якщо самим отримати важливих відомостей не вдалося. Будьте впевнені, професіонали, тільки глянувши на двигун, зможуть визначити дуже близько до достовірного рік випуску, а так само тривалість роботи мотора в подальшому.
Купуючи стару машину, автолюбителі бажають отримати про неї повну інформацію. Рік випуску двигуна - один з визначальних критеріїв вибору для потенційних покупців.
Вам знадобиться
  • - технічний паспорт автомобіля;
  • - ПК з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Уважно вивчіть цифри, які знаходяться на двигуні вашого автомобіля. Загляньте під капот і огляньте написи на наклейках, нанесені виробником транспортного засобу. Використовуйте ці дані і дізнайтеся, чи піддавалася ваша машина ремонту або переробкам.
2
Відкрийте технічний паспорт вашого транспортного засобу і вивчіть його ідентифікаційний номер (VIN код). Використовуйте унікальні символи коду і отримаєте інформацію про виробника і технічних характеристиках, дізнайтеся рік випуску автомобіля і його двигуна.
3
Відвідайте автомобільний інформаційний портал «AVTO.RU». Введіть в поля пошукової форми інтернет-ресурсу марку вашого автомобіля та його ідентифікаційний код. Підтвердіть свій вибір, натиснувши на кнопку «ОК». Отримайте повну інформацію про транспортний засіб, що включає в себе рік випуску двигуна вашої машини.
4
Якщо попередні методи не принесли бажаного результату або є для вас неприйнятними, використовуйте альтернативний варіант для визначення року випуску мотора вашого транспортного засобу. Загляньте під капот автомобіля на блок циліндрів, що знаходиться біля опори у піддону двигуна. Знайдіть VIN-код вашої машини, якому відповідає напис в невеликому прямокутнику.
5
За допомогою символів VIN номера дізнайтеся модель двигуна за останніми двома літерами ідентифікаційного коду. Визначте номер мотора , якому відповідає наступне за буквами цифрове значення. Використовуйте отримані дані і отримаєте відомості про рік випуску двигуна на офіційному сайті компанії-виробника вашого автомобіля.
6
Якщо вам не вдалося самостійно отримати інформацію про двигун вашого автомобіля, зверніться за допомогою до фахівців сервісного центру. Професіонали з точністю визначать рік випуску мотора вашої машини.