Як зробити інтер'єр дитячої.

Дитяча кімната - це цілий світ для дитини. Тому її слід оформляти так, щоб малюку завжди було максимально комфортно в своєму особистому просторі. Обов'язково в інтер'єрі цього приміщення треба враховувати стать дитини, для скількох дітей воно призначене. А також не забувати про смаки і інтересах маленького господаря кімнати.
Інструкція
1
Продумайте заздалегідь інтер'єр дитячої кімнати. Психологи радять ділити простір візуально на дві частини: для ігор (занять) і для сну. Цього можна зробити за допомогою ширми, шафи, стелажа. В кімнаті обов'язково має бути місце, де дитина зможе усамітнитися. Придбайте і матерчатий будиночок для ігор або оформіть спеціальний куточок.
2
Не забувайте, що дитяча кімната повинна відповідати потребам дитини. Якщо малюк обожнює малювати на стіні, обклейте її частина ватманом, щоб майбутній художник безбоязно міг займатися живописом. Або повісьте в рамках чисті аркуші паперу, на яких також можна буде малювати. А з часом у вас вийде домашня галерея.
3
Щоб дисциплінувати дитину і привчити його виконувати певні обов'язки, встановіть в дитячій кімнаті акваріум. Він також є прекрасним зволожувачем повітря.
4
Оформляючи дитячу, використовуйте в інтер'єрі живі квіти, попередньо вивчивши вподобані рослини. Вони не повинні бути отруйними. Але багато квіти благотворно впливають на самопочуття дитини. Наприклад, герань, виділяючи ефірні масла, підвищує розумові здібності і фізичну активність малюка, а також захищає його від захворювань вуха, горла і носа. Цитрусове же деревце зміцнює імунітет, сприяє міцному сну і гарному настрою.
5
Якщо ви створюєте інтер'єр для кімнати, призначеної для двох дітей, розмежуйте простір, розділивши кімнату на дві половини за допомогою різних шпалер. У кожного з дітей має бути свій шафа, стіл для занять, тумбочка, полиця для книг і місце для іграшок.
6
Паличкою-виручалочкою буде двох'ярусна ліжко. Вона допоможе заощадити місце. Купуючи ліжко, зверніть увагу, щоб верхній ярус був максимально високим. А захисний бортик височів не менше, ніж на 30 см. Сходи повинні бути зручною і безпечною.
Зверніть увагу
Діти - народ непосидючий і активний. Тому краще не обклеювати стіни яскравими кричущими шпалерами. Використовуйте в інтер'єрі пастельні тони, які заспокоюють.
Корисна порада
Навіть прибирання в кімнаті можна перетворити на гру. Поставте для цього в дитячій ящики для іграшок, гараж для машинок або будиночок для ляльок.