Як позбутися від складок в пахвах. Як накачати пахвову частина відео.

Складки в районі пахвовій западини найчастіше зустрічаються у людей з надмірною вагою, але можуть вони з'явитися навіть у самих струнких. Пов'язано це зі слабкими грудними м'язами, порушеннями постави, дієти і навіть неправильно підібраною одягом.
Вам знадобиться
  • - медичне обстеження в ендокринолога;
  • - консультація дієтолога;
  • - абонемент в басейн або фітнес-центр;
  • - спортивна форма.
Інструкція
1
Якщо ви пов'язуєте поява складок із зайвою вагою, зверніться до лікаря, щоб встановити причину ожиріння. Це можуть бути гормональні порушення, неправильне харчування, стреси і звичка заїдати внутрішній дискомфорт солодощами. Комплексне обстеження належить робити раз на рік, а краще кожні шість місяців. Якщо це складно, то можна обійтися загальним аналізом крові і консультацією у ендокринолога. При з'ясуванні, що проблем з вагою немає (або вони вирішуються за допомогою традиційних способів), можна переходити до точкового впливу на проблемну зону - пахви.
2
Плавання - це кращий спосіб зміцнити слабкі грудні м'язи. Ефективний результат досягається в середньому вже через півтора місяці. Ідеальний спосіб - купити путівку на південь і цілий місяць плавати в морі. Спосіб економ-класу - купити абонемент в басейн і на фітнес.
3
В деяких випадках допоможе масажист. Спосіб для вічно зайнятих і нікуди не успішних - купити гребний тренажер і займатися вдома. Силові та аеробні тренування - це перший, потужний удар по жировим відкладенням в пахвах.
4
Щоб «гармошка» не повернулася через місяць, потрібно зайнятися зміцненням постави. Для цього доведеться розробляти і зміцнювати не тільки м'язи грудей, але й найширші м'язи спини. Найкраще це робити під наглядом грамотного інструктора у фітнес-центрі. Попросіть фахівця скласти вправи для занять вдома. Вага, інтенсивність навантажень і пульс повинні розраховуватися індивідуально. Це особливо важливо для людей з великою вагою і тим, у кого є проблеми з серцем, тиском і судинами.
5
Закріпити результати допоможуть дієта і правильна постава. Є сенс повісити поряд з комп'ютером стікер, який нагадував би тримати спину рівно. Багато впадають у крайнощі - налягають на силові вправи і відмовляються від масла і жирного молока. Не варто цього робити. Щоб перемогти пахвові складки, куди важливіше обмежити в своєму раціоні сіль та інші продукти, які утримує рідину в організмі (наприклад, чай). Замість солі рекомендується додавати в їжу соєвий соус.
Зверніть увагу
Дезодоранти можуть викликати алергію, закупорку сальних залоз і навіть спровокувати запальні процеси. В деяких випадках альтернативою дезодоранту може стати дитяча присипка. А якщо ви знаходитесь вдома, намагайтеся обходитися без хімії, краще частіше приймати душ, змиваючи з шкіри піт і сіль.
Корисна порада
Намагайтеся носити вільний одяг з бавовни. Чим краще кровообіг, тим швидше зникнуть складки. Будинки протягом дня намагайтеся робити легкий самомасаж: розтирайте руки, прикладайте аплікатор Кузнєцова, танцюйте. Якщо у вашому колективі панує неформальна атмосфера, то організуйте физкульт-п'ятихвилинки і провітрюйте приміщення хоча б два рази на день.