Як позбутися від тарганів в голові.

«Таргани в голові » - це негативні думки, звично крутяться в мозку, ваш внутрішній монолог. День у день пережовувати жуйка з слів може довести людину до стресу. Є хитрощі, що допомагають позбутися від цих набридливих «комах».
Вам знадобиться
  • - перестроювання свого мислення;
  • - загальна зошит;
  • - ручка;
  • - медитація;
  • - промовляння аффмрмацій вголос ;
  • - відпрацювання емоцій/
Інструкція
1
Займіться депрограмуванням - «перебудуйте» свій мозок, очистіть його від непотрібного сміття. Позбавляйтеся від своїх переконань - крутяться в голові програм, що псують настрій і заважають жити. Знищуйте підсвідомі команди, на кшталт: «Все виродки», «Я боюся красивих людей», «Я винен», «Лінь раніше мене народилася», «Я повинен багато працювати», «Скоро я піду по світу з торбою» та багатьох інших, часто неусвідомлених і безглуздих.
2
Майте на увазі, що «таргани» мають силу, поки вони пов'язані з якими-небудь неусвідомленими емоціями. Щоб підсвідома програма припинила діяти, з неї потрібно зняти емоційний заряд. Для цього потрібно усвідомити емоцію, перевести її з підсвідомості у свідомість, повністю переживши її.
3
Для того щоб «витягнути» свої неприємні емоції назовні, скористайтеся прийомом «інтуїтивного письма». Він полягає у веденні особистого щоденника, в який ви щодня повинні записувати прояв чергового «таргана» і шукати причину його появи. Наприклад, в вашому щоденнику може з'явитися запис: «Сьогодні я нагрубила свекрухи, сказавши, що її син - ганчірка. Мій тарган: всі чоловіки багато заробляють, а мій чоловік менше всіх ». «Емоція, яка живить мого таргана: заздрість. Я жахливо заздрю своїй сусідці, якій чоловік подарував на день народження дорогу машину ». Далі ви повинні усвідомити, що заздрість - це руйнує почуття? і «розчавити» цього «таргана».
4
Медитуйте, якщо у вас не виходить позбутися «тарганів в голові» методом інтуїтивного письма. Влаштуйтеся зручніше, розслабтеся, відключіть телефони, включите релакс-музику і пасивно спостерігайте за власними думками. Ловіть «тарганів» і не давайте їм розкручувати клубок нескінченного монологу. Попросіть їх помовчати. Уявляйте собі, як ви давите їх. Тут можуть допомогти наступні афірмації: «Я абсолютно спокійна і вільна від яких би то не було догматів», «Мій мозок працює мені на благо», «Моє мислення чисто і прозоро, як у немовляти», «Зараз я ні про що не думаю »,« Я ніколи більше не буду випробовувати злість, заздрість, жадібність і страх »і т.п.
5
Відпустіть свої емоції. Постарайтеся максимально відчути те, що вас турбує. Уявіть, що може трапитися в самому гіршому варіанті повороту подій. Переживіть це, можете навіть поплакати, якщо вам хочеться. Звільнитеся від цих емоцій, ви вже все пережили і «відпрацювали».
6
Намагайтеся менше слухати людей. Тобто слухати їх? звичайно ж? потрібно, але не варто все занадто близько брати до серця. І якщо вам намагаються навіяти «чергового таргана», не піддавайтеся, майте свою точку зору.
Корисна порада
Зверніться за допомогою до досвідченого психолога, якщо у вас самих не виходить позбутися «тарганів» в голові.