Як відкрити панель шарів в фотошопі.

Наявність можливості в процесі роботи розміщувати елементи зображення на різних шарах, задавати кожному з них індивідуальні параметри накладення, міняти видимість тих чи інших верств і їх груп - це основа, на якій будується весь інший функціонал графічного редактора Adobe Photoshop. Тому панель для роботи з шарами є, мабуть, найбільш використовуваним елементом робочого середовища цього редактора.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Панель шарів у включеному стані може мати два варіанти відображення. Щоб її розгорнути, досить клацнути мишкою по іконці «Шари» на панелі, яка зазвичай розміщується у правого краю вікна. А згортається будь-яка панель кліком за подвійною стрілкою у правого краю її заголовка.
2
Розкрийте в меню Photoshop розділ «Вікно» і поставте позначку напроти пункту «Шари», якщо відображення цієї панелі вимкнено. Це можна зробити, не тільки клацаючи потрібні написи покажчиком миші, але і за допомогою клавіатури. Для розкриття розділу меню натисніть спочатку клавішу Alt (ліву чи праву - не важливо), а потім клавішу з літерою «О» на російській розкладці клавіатури. Для переміщення по пунктах розділу використовуйте кнопки навігації. Так як потрібний рядок ближче до кінця списку, то швидше можна дістатися до неї за допомогою стрілки вгору. Ну а клацання лівою кнопкою миші по вибраному пункту замінює натискання клавіші Enter.
3
Можна обійтися без меню редактора, так як команді включення/вимикання панелі шарів призначена «гаряча клавіша», натискання якої при виключеною панелі призводить до її появи, а при включеній надає зворотну дію. Ця клавіша - F7, використовуйте її для швидкого відображення або приховування цього елемента інтерфейсу.
4
Більшість складових частин робочої середовища Photoshop можуть вільно переміщатися користувачем. Це зручно, але іноді необережним рухом можна засунути котрусь із них так, що стає абсолютно незрозуміло, як її повернути на доступне для звичайної настройки простір. Таке трапляється і з панеллю шарів: знайти її на екрані неможливо, хоча в меню графічного редактора навпроти відповідного пункту відмітка виставлена. В такому разі скористайтеся «аварійним» способом - завантажте інший варіант робочої середовища. Для цього відкрийте в меню розділ «Вікно», перейдіть в розділ «Робоча середу» і виберіть один із попередньо варіантів (наприклад, «Малювання» або «Основна робоча середу»).
Досить часто для зменшення ваги зображення фотографи відключають верстви . Подібний крок дозволяє значно скоротити обсяг картинки, що особливо важливо при закачуванні файлу з інтернету для економії трафіку.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - встановлене програмне забезпечення - «Фотошоп», будь-яка версія;
  • - знімок, в якому потрібно відключити верстви.
Інструкція
1
Як правило, файли зображень, що містять велику кількість шарів (особливо це стосується різноманітних фоторамок і шаблонів), досить об'ємні за вагою. Для деякого їх полегшення багато Фотодизайнер відключають верстви , які дуже легко відновити в будь-якій версії «Фотошопа». Особливо це затребувано при завантаженні зображень в інтернет.
2
Для роботи з зображенням та зменшення його ваги запустите фоторедактор. В даному випадку краще використовувати будь-яку версію «Фотошопа».
3
В робочому вікні на верхній панелі меню знайдіть пункт «Файл». Він розташовується з лівого боку. Клікніть на цю кнопку і зі списку опцій виберіть «Зберегти як». Після чого у вікні, вкажіть місце розташування зображення, яке необхідно обробити.
4
Для зручності перегляду фотографій на вільному місці робочого простору клікніть правою кнопкою миші і виберіть вид «Ескізи сторінок». В нижньому рядку вкажіть формат використовуваного зображення. Для роботи з шарами найкращими є PNG і PSD.
5
Коли необхідна фотографія з'явиться в робочому вікні, приступайте до обробки шарів. Відкрити екран, в якому вони всі «висвітяться», можна, натиснувши на клавіатурі «гарячу» клавішу F7 або вибравши в панелі меню розділ «Вікно». Якщо ви вирішили скористатися другим варіантом, наступним вашим кроком буде вибір опції «Шари».
6
Після цього в додатковому вікні з'явиться перелік усіх наявних в фотографії шарів. Для їх включення/відключення достатньо в лівому стовпчику відкрився екрану клікнути лівою кнопкою миші у відповідних квадратах. «Побачити» шар допоможе проставлений знак «очей». Якщо відключити дану піктограму, шар автоматично сховається з зображення.
7
Таким способом ви можете заховати або відкрити на фотографії частина шарів або все відразу.