Як редагувати java гри.

Відредагувавши java-гру, ви зможете змінити різні її параметри. Наприклад, можна зробити заміну іконки, яка буде відображатися в головному меню телефону, або зробити переклад на російську мову. Щоб відредагувати потрібний додаток, достатньо скористатися програмою для роботи з архівами і будь-яким текстовим редактором.
Вам знадобиться
  • Файл Java-ігри.
Інструкція
1
Скачайте jar-файл ігри на комп'ютер. JAR являє собою архів, який можна відкрити за допомогою будь-якої програми-архіватора. Відкрийте файл за допомогою утиліти WinRAR, двічі клікнувши по ньому лівою клавішею миші. Витягніть його в будь-яку зручну для вас папку за допомогою кнопки «Витягнути».
2
Перейдіть в директорію з розпакованої грою. Щоб замінити іконку java-додатки, знайдіть в папці файл з дозволом png і відкрийте його за допомогою будь-якого графічного редактора (наприклад, Paint або Photoshop).
3
Відредагуйте дане зображення. Також ви можете просто замінити даний будь картинкою такого ж розміру і дозволу. Для цього достатньо перемістити вашу піктограму з таким же ім'ям і розширенням в розпаковану папку і вибрати заміну.
4
Щоб змінити назву гри, що відображається в меню телефону, перейдіть в піддиректорію META-INF. Знайдіть файл manifest.mf і відкрийте його за допомогою будь-якого текстового редактора або Блокнота. Клікніть правою клавішею миші на файлі, а в контекстному меню перейдіть в пункт «Відкрити за допомогою» - «Блокнот».
5
За визначення назви гри відповідає строчка MIDlet-Name. Введіть будь-яке ім'я, після чого збережіть внесені зміни («Файл» - «Зберегти»).
6
Щоб зробити переклад потрібної гри, скачайте та встановіть програму mobitrans з офіційного сайту розробника, зробіть установку. У директорії java-додатки знайдіть файли формату class. Правою клавішею миші клікніть на одному з файлів, перейдіть в пункт «Відкрити за допомогою» - «Всі програми", вкажіть шлях до встановленої mobitran.
7
Вікно програми складається з двох колонок. У правій колонці необхідно вводити переклад, зліва відображається оригінальний текст. Після завершення роботи з додатком натисніть клавішу Save. Повторіть операцію над кожним class.
8
Видаліть в імені перетворених файлів приставку rus, попередньо видаливши вихідні файли.
9
Після внесення всіх змін, створіть архів jar за допомогою меню програми WinRAR або її контекстного меню. Для цього клікніть правою клавішею миші на виділених файлах гри та натисніть «Створити архів ...».