Як навчитися користуватися комп'ютером. Як підключити два комп'ютера до інтернету через один кабель.

Уміння працювати на комп'ютері є необхідною умовою практично будь-якої сучасної професії. Але навіть у тому випадку, якщо на роботі ви можете обійтися без комп'ютера, будинки ПК також може бути дуже корисним. З його допомогою можна виходити в інтернет, запускати медіафайли (фільми, музику та інші.), Створювати і роздруковувати текстові та графічні документи, грати в комп'ютерні ігри. Навчитися працювати на комп'ютері не так складно, як це здається при першому знайомстві з ПК.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підручник, комп'ютерні програми
Інструкція
1
Запишіться на комп'ютерні курси. Вони проходять, як правило, вечорами або у вихідні дні. Викладач покаже, як працювати з системним блоком і монітором, запускати програми і програми, працювати з інтернет-програмами, поштовим клієнтом, програмами для спілкування типу ICQ, Скайп та інше.
2
Купіть самовчитель роботи на комп'ютері. Існує величезна кількість різних допомог, покликаних допомогти початківцям користувачам освоїти світ комп'ютерних програм. У самовчителі дані покрокові інструкції, що допомагають навчитися працювати на ПК. Єдине, що вам знадобиться - комп'ютер, посидючість, терпіння і наявність вільного часу.
3
Попросіть когось із друзів допомогти вам в освоєння комп'ютерних програм. Звичайно, з проханням краще звернутися до впевненого користувачеві ПК. На те, щоб освоїти основні програми і вивчити алгоритм роботи на комп'ютері йде, як правило, лише кілька годин. Далі ви зможете осягати ази роботи на комп'ютері самостійно.
Зверніть увагу
Не у всіх виходить займатися самостійно. Якщо кілька спроб освоїти комп'ютер ні до чого не привели, краще звернутися за допомогою до авторитетного джерела, будь то книга, друг або викладач.
Корисна порада
Проводьте якомога більше часу за ПК. Чим більше ви будете тренуватися на практиці, тим швидше досягнете позитивного результату.