Як налагодити локальну мережу.

Для забезпечення стабільної роботи локальної мережі необхідно правильно виконати конфігурацію мережевих адаптерів. Крім того, іноді потрібно використовувати додаткове обладнання, що дозволяє з'єднати декілька ПК.
Вам знадобиться
  • - свитч;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Використовуйте для об'єднання комп'ютерів в робочу групу мережевий концентратор. Важливо розуміти, що купувати світч необхідно тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся включити до складу мережі більше трьох комп'ютерів.
2
Підключіть свитч до мережі змінного струму. Придбайте або підготуйте потрібну кількість кабелів прямого обтиску. Для підключення до комп'ютера і до концентратора використовуються LAN-конектори RJ45.
3
З'єднайте стаціонарні і мобільні комп'ютери з світче. Увімкніть дані ПК і приступите до налагодження параметрів локальної мережі. Спочатку обнуліть таблицю маршрутизації. Це особливо актуально в тих ситуаціях, коли комп'ютер активно використовувався в іншій локальній мережі.
4
Відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». Введіть команду cmd і натисніть клавішу Enter. Це необхідно для запуску консолі Windows. Тепер введіть рядок route -f і натисніть Enter. Перезавантажте комп'ютер після скидання таблиці маршрутизації. Виконайте даний алгоритм для інших комп'ютерів.
5
Тепер налаштуйте параметри мережного адаптера. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до списку локальних з'єднань. Знайдіть іконку потрібної мережі і перейдіть до її властивостям.
6
Тепер відкрийте діалогове меню налаштувань протоколу TCP/IP. Клацніть по пункту «Використовувати наступний IP-адреса». Встановіть значення для цього мережевого адаптера. Натисніть кнопку Tab, щоб подивитися отриману маску підмережі.
7
Виконайте конфігурацію мережевих карт інших комп'ютерів. Вводите значення IP-адрес, які будуть збігатися першими трьома сегментами. Це дозволить системам автоматично видавати однакові маски підмережі.
8
Створіть загальнодоступні папки на потрібних комп'ютерах. Додайте елементи в мережеве оточення, щоб мати швидкий доступ до необхідних файлів.