Як вибрати побутової генератор. автоматично включається генератори побутові.

У разі відсутності електроенергії роботу багатьох електроприладів можуть забезпечити побутові генератори . Їх можна використовувати в заміських будинках, на дачі і навіть на невеликому виробництві. На що ж треба звернути увагу при виборі такого технічного пристрою?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - папір;
  • - ручка.
Інструкція
1
При виборі побутового генератора зверніть увагу на об'єм паливного бака, так як від цього параметра буде залежати час роботи агрегату. Тому спочатку вирішіть, в якому режимі ви будете експлуатувати його: резервному або автономному. Убезпечити себе від відсутності енергії при наявності електромережі ви зможете, придбавши резервний генератор. Якщо ж у вас немає постійного джерела електроживлення, придивіться до пристроїв, які можуть автономно працювати тривалий час.
2
Розрахуйте потужність електрогенератора, яка буде вам необхідна. Для цього обчисліть сумарну потужність всіх включених приладів, враховуючи коефіцієнт пускових струмів, і збільшіть отримане число приблизно на 20 відсотків. Наприклад, для невеликої дачі, де включаються лампочки, холодильник і телевізор, достатньо потужності генератора в 2 кіловати. Інша справа - великий заміський котедж. Тут, за орієнтовними розрахунками, буде потрібно пристрій потужністю близько 30 кіловат.
3
Майте на увазі, що генераторні установки бувають двох видів: дизельні та бензинові. Крім того, всі установки ще можна розділити на синхронні і асинхронні. Тому перш ніж віддати своє перевагу тому чи іншому влаштуванню, вивчіть всі його плюси і мінуси.
4
Виберіть підходящий для вас режим запуску генератора: за допомогою електростартера, ручний або автоматичний, коли пристрій самостійно вмикається при відсутності напруги в мережі, а при його появі - відключається.
5
При виборі електрогенератора постарайтеся врахувати і такі фактори, як: пожежна безпека, надійність і низький рівень шуму під час роботи. Не завадить наявність додаткових функцій, наприклад, захист від витоку струму, можливість перекладу на зріджений газ і т.п.
Корисна порада
Для побутових цілей вибирайте однофазний електрогенератор. Якщо ж плануйте підключення промислового обладнання, тоді зупиніть свій вибір на трифазному.