Як позбутися від шпигунських програм.

Наявність вірусних і шпигунських програм , як правило, сильно уповільнює продуктивність персонального комп'ютера. Крім того, відсутність належного захисту призводить до втрати поштових скриньок і акаунтів на різних сайтах.
Вам знадобиться
  • - Dr. Web CureIt;
  • - FireWall.
Інструкція
1
Існує велика кількість програм, призначених для очищення комп'ютера від вірусних файлів. Якщо ви не хочете витрачати гроші на захист системи, скористайтеся безкоштовними утилітами, наприклад Dr. Web CureIt.
2
Скачайте зазначену програму з сайту www.freedrweb.com/cureit. Для цього заповніть запропоновану форму і виконайте завантаження утиліти. Запустіть програму і відкрийте вкладку «Настройки». Перейдіть в меню «Параметри сканування».
3
Активуйте пункти «Глибокий аналіз» і «Включити в пошук приховані об'єкти і файли». Закрийте меню налаштувань і натисніть кнопку «Сканувати». Врахуйте, що після цього ви не зможете виконувати ніяких дій з системою.
4
Після появи першого вікна з описом вірусного об'єкта поставте галочку поруч з пунктом "Застосувати до всіх файлів подібного типу» і натисніть кнопку «Видалити». Врахуйте той факт, що утиліта не буде автоматично видаляти важливі системні файли.
5
Уважно вивчіть звіт про сканування. Якщо будь-які вірусні файли не були видалені з ПК, виконайте цю процедуру самостійно. Після завершення описаних дій розірвіть з'єднання з інтернетом і локальною мережею.
6
Встановіть антивірусну програму, якщо такої ще немає у вас на комп'ютері. Виконайте установку додаткового додатка, скануючого мережевий трафік. Використання таких програм підвищує рівень захисту системи.
7
Запустіть повне сканування комп'ютера встановленої антивірусною програмою. В даному випадку необхідно виконати аналіз абсолютно всіх локальних дисків. Деякі шпигунські утиліти можуть знаходитися не на системному розділі вінчестера.
8
Якщо ви не впевнені в надійності використовуваного антивірусного ПО, скачайте пробну версію іншої програми. Проскануйте з її допомогою жорсткий диск. Обов'язково видаліть робочий антивірус перед інсталяцією нової програми.