Як ліпити з пластиліну.

Якщо вашому малюкові виповнився рік, то прийшов час подружити його з пластиліном. Ні, ні не переживайте, зовсім рано братися за такий матеріал. Сучасний пластилін цілком безпечний для шпалер, килима і волосся дитини. Тільки прослідкуйте за тим, щоб він не тягнув його в рот. Придбайте пластилін фірми JOVI, він не містить шкідливих речовин, і вперед! Ліплення з пластиліну буде дуже корисна для ручок дитини, адже таке заняття розвиває дрібну моторику, і дозволяє дитині познайомитися з різними фігурками. Як же подружити дитину з пластиліном? Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Покажіть дитині, як можна відщипувати невеликі шматочки від пластиліну . А щоб дитина не кидав ці шматочки на підлогу, підготуєте тарілочку, куди будете складати шматочки або картон, щоб їх приліплювати. Картонку з наліплені пластиліном можна буде зберегти в якості першого серйозного творчості малюка.
2
приліплюються отщіпанние шматочки зі змістом. Зробіть з пластиліну шаблон грибка і запропонуйте дитині доробити мухомор. Відщепляється шматочки від білого пластиліну і приліплюйте їх на червоний капелюшок.
3
Навчіть малюка катати ковбаску з пластиліну . Покажіть йому два способи, спочатку скачайте ковбаску між долоньок, а потім на столі. Покажіть, як ковбаска перетворюється в колечко, дитині буде це дуже цікаво.
4
Скачайте разом з малюком кульку. Запропонуйте дитині натиснути на нього пальчиком - тоді вийде коржик. З таких лепешечек можна наробити шапки для пальчиків, буде відмінно виглядати, якщо ви зробите їх різнокольоровими.
5
Запропонуйте дитині робити відбитки на пластиліні. Розкачайте лепешечку з пластиліну і попросіть дитину залишити на ній слід від пальчика, вилки, ковпачка, олівця, чого завгодно.
6
приліплюються на пластилін різні предмети. Можна взяти трохи крупи, наприклад, горох, квасоля. Уважно стежте, щоб крупи використовувалися за призначенням і не потрапили малюкові в рот. Беріть по одному зернятку і приліплюйте на пластилін, можна скласти мордочку, а можна який-небудь візерунок.
7
Розмажте разом з дитиною пластилін по баночці, яка не потрібна вам. Так у вас з'явиться чудова вазочка такого кольору, якого пожелаете.Ребенок і сам підкаже вам багато ідей, як можна використовувати пластилін. Головне стежте, щоб він не спробував його на смак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nPEGP-fn27A