Як перевірити на віруси дискету.

Дискети, або «гнучкі диски», - досить старий носій інформації. Проте в деяких установах і організаціях для обміну і передачі інформації продовжують використовувати цю форму зберігання даних. І, як і на будь-якому іншому носії, на дискетах іноді передаються шкідливі програми. Вирішити цю проблему допоможе антивірусне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Проведіть перевірку «на вимогу» за допомогою встановленого антивіруса. Цей спосіб підходить тим користувачам, на комп'ютері яких вже є програма для боротьби з вірусами. Будь-яка з сучасних утиліт, будь то продукт лабораторії Касперського, Eset NOD32, Avira або DrWeb, обов'язково має модуль сканування об'єктів по команді користувача.
2
Запустіть «Мій комп'ютер» подвійним клацанням по іконі робочого столу. Відкриється вікно провідника операційної системи з переліком дисків, в тому числі і диска А: - традиційного позначення приводу для читання і запису дискет. Клацніть правою кнопкою по значку диска А: і виберіть з контекстного меню пункт «Перевірити за допомогою ...» або «Scan with ...». Після цього, залежно від конкретної програми, з'явиться діалог перевірки з кнопкою запуску або просто вікно з ходом процесу сканування. Коли перевірка завершиться, будуть виведені результати та запропоновані варіанти дій, наприклад, видалити виявлений вірус або спробувати вилікувати файл.
3
Скачайте і встановіть антивірусну утиліту перевірки та лікування. Серед програм для захисту комп'ютерів існують як платні, так і безкоштовні інструменти. Також багато компаній випускають спеціальні комплекти для перевірки і лікування від вірусів - вони не вимагають установки в звичному розумінні цього виразу. Тобто ви завантажуєте файл, запускаєте його і натискаєте кнопку «Перевірити», а всі дії і рішення виробляються автоматично. Це зручно, якщо потрібно перевірити на віруси дискету, наприклад, один раз на місяць, а в інший час в цьому немає необхідності.
4
Відкрийте браузер і перейдіть на сторінку завантаження кошти видалення вірусів від Касперського http://www.kaspersky.ru/antivirus-removal-tool або від компанії DrWeb: http://www.freedrweb.com/cureit/. Виберіть відповідний мова програми у випадку з Касперським і натисніть кнопку «Завантажити» або «Завантажити». Дочекайтеся закінчення завантаження і запустіть завантажений файл подвійним клацанням.
5
Підтвердіть запуск і натисніть кнопку «Почати перевірку» у вікні програми. Будуть перевірені всі диски комп'ютера, в тому числі і дискета, - цей спосіб підходить в тих випадках, коли ви не дуже поспішаєте. Якщо фактор часу важливий, завантажуйте продукт від Касперського і вибирайте об'єкт для перевірки через меню налаштувань. Для цього клацніть на значку у вигляді шестерінки і відзначте прапорцем тільки диск А. Потім натисніть напис «Автоматична перевірка» та активуйте кнопку запуску.