Як перекачати гру з диска на PSP. Як створити прошивку телефону.

Процес гри на PSP максимально спрощений - досить просто вставити диск і починати грати. А ось створення віртуального ігрового диска для PSP зажадає використання додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • Додаток Daemon Tools.
Інструкція
1
При завантаженні ігор з сайтів в інтернеті відбувається створення віртуального образу гри, що є абсолютною копією CD-диска. Робота з таким віртуальним диском вимагає використання віртуального ж приводу. Додаток Daemon Tools дозволяє створювати віртуальний дисковод, емулює завантажений образ так, немов в приводі знаходиться реальний ігровий диск.
2
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Daemon Tools. Програма є платною, але доступна і безкоштовна версія Lite, що дозволяє вирішити задачу установки обраної гри на PSP.
3
Знайдіть в області повідомлень новий значок програми з символом блискавки і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Емуляція» і скористайтеся підкоманду «Всі опції ВКЛ». Відкрийте пункт «Привід 0: [Х:] Порожній" і перейдіть в підменю Virtual CD/DVD-ROM.
4
Вкажіть збережений на комп'ютері файл з образом потрібної гри в діалоговому вікні та натисніть кнопку «Відкрити». Дочекайтеся пропозиції встановити гру або здійсните цю процедуру в ручному режимі. Для цього розгорніть вузол «Мій комп'ютер» і знайдіть створений віртуальний диск. Відкрийте його і запустіть потрібний файл Setup (можливий варіант Autorun).
5
Скористайтеся альтернативним методом завантаження ігор з диска на PSP, доступним власникам прошивки 3.ххОЕ і М33. Для цього завантажте обрану гру і розархівуйте її. Помістіть файли гри в папку з ім'ям X:/ISO, що знаходиться в кореневій директорії карти пам'яті. Зверніть увагу на те, що відсутність цієї папки означає необхідність форматування карти в пристрої.
6
ставте диск з грою в привід PSP і перейдіть послідовно в «Гра», «Memory Stick». Скористайтеся кнопкою Х для запуску гри.
7
Можливо також використання спеціальної програми-емулятора DevHook, призначену для заміни прошивки, що знаходиться в пам'яті пристрою, на прошивку з карти пам'яті.