Як оформляти новини на сайт.

Тематичні сайти дозволяють зареєстрованим користувачам додавати новини в існуючі розділи. Для того щоб скористатися цією можливістю, потрібно уважно ознайомитися з правилами розміщення новин на цьому ресурсі.
Вам знадобиться
  • - джерело новини;
  • - ілюстрації, скан або скріншот.
Інструкція
1
Зареєструйтеся на обраному сайті. Прочитайте інструкцію для авторів. В деяких випадках для отримання доступу до розміщення новин потрібно звернутися до адміністрації ресурсу. Напишіть електронного листа або заповніть спеціальну форму, вкажіть свій нік і висловіть згоду з вимогами інструкції.
2
Скористайтеся пошуком по сайту, щоб переконатися, що ваша новина ще не викладена. Навіщо робити роботу, яка вже виконана?
3
Придумайте заголовок. Він повинен точно відображати зміст новини, бути лаконічним і привертає увагу. Але, як правило, не можна писати усіма заголовними буквами, виключаючи абревіатури. На більшості сайтів є заборони на використання іншого кольору шрифту, окрім чорного, і зайві розділові знаки. Десь йде відсів і по деяких забороненим ключовим словам.
4
Заповніть форму для короткої і повної версії новини. Враховуйте вимоги, які пред'являються до цих форматам. Коротка новина - це анонс, стислий виклад повідомлення або інтригуюча зав'язка, що змушує читати далі. Виберіть розділ на сайті, до якого відноситься ваше повідомлення.
5
Підберіть ключові слова до новини і акуратно розподіліть їх по тексту повної версії. Тоді вона легше буде індексуватися пошуковими системами. І ваше повідомлення прочитають не тільки завзяті відвідувачі цього сайту, а й ті інтернет-користувачі, які цікавляться даною темою. Перевірте правопис в тексті новини. Помилки не тільки вплинуть на ставлення читачів, але і можуть привести до видалення тексту адміністрацією.
6
Підберіть ілюстрації і додайте їх в вашу новину. Картинка завжди першим ділом привертає погляд, тому приділіть їй особливу увагу. Крім того, вона може дати вашому читачеві додаткову інформацію. При розміщенні зображення враховуйте, які формати дозволені на даному ресурсі і яке розширення зараз у вашого файлу. Форматуйте його при необхідності в якому-небудь фоторедакторі, наприклад, в Paint. Закачайте відео та інші файли, якщо це дозволено на даному сервісі.
7
Закончите алгоритм розміщення новини: перевірте всі викладені дані і натисніть кнопку «відправити». Залежно від сайту новину чи відразу з'явиться в обраному розділі, або відправиться на перевірку до модератора. В останньому випадку вона буде опублікована після перевірки на відповідність вимогам.