Як підключити інтернет до приставки.

Ігрові приставки сьомого покоління (Wii і PlayStation 3) оснащені інтерфейсами для підключення до дротяних і бездротових мереж. Маючи таку приставку, можна не тільки грати, але і відвідувати інтернет-сайти .
Інструкція
1
Обзаведіться додатковими приладдям до приставці. До їх числа належить передусім звичайна клавіатура з інтерфейсом USB. Деякі апарати підтримують і USB-миша - дізнайтеся про таку можливість з інструкції. Для Wii можуть знадобитися додаткові аксесуари: SD-карта (для зберігання браузера) об'ємом рівно в 512 МБ (інші можуть працювати нестабільно, а зберігати дані на USB-флешці консоль нездатна), а також Wii Ethernet Kit (він же Wii LAN Adapter), оскільки ця приставка оснащена тільки бездротовим інтерфейсом (WiFi), а до дротової локальної мережі безпосередньо підключатися не може. Сама приставка може бути не зовсім справною - у неї може не працювати привод для дисків; на мережевих можливості ігрової консолі це ніяк не відіб'ється.
2
Не намагайтеся використовувати для підключення ігрової приставки до інтернету 3G-модеми та інші подібні пристрої - незважаючи на наявність роз'ємів USB, апарат не розрахований на роботу з такими аксесуарами. Також рекомендується утриматися від застосування пропонованих виробниками приставок спеціальних адаптерів, що дозволяють підключити ігрову консоль до інтернету через наявний комп'ютер. По-перше, ці аксесуари сумісні тільки з Windows, та й то не всіх версій; а по-друге, включати комп'ютер всякий раз, коли потрібно вийти в інтернет з приставки, незручно. Краще придбайте роутер - провідний або бездротової (при необхідності - з вбудованим ADSL-модемом). Налаштуйте його таким чином, щоб він автоматично роздавав IP-адреси за протоколом DHCP. У бездротовому роутере встановіть пароль. Можна також встановити на смартфон, підключений до інтернету за безлімітним тарифом, додаток для так званого тетерінга (роздачі доступу до інтернету через WiFi). В цьому випадку установка пароля також необхідна.
3
Через меню переведіть приставку в режим автоматичного отримання IP-адреси від роутера (як це зробити, залежить від моделі апарату). Якщо буде використовуватися дротове з'єднання, підключіть ігрову консоль до роутера кабелем, обжатим за прямою схемою (ні в якому разі не схемою crossover). При бездротовому з'єднанні запустите пошук бездротової точки доступу і виберіть ту з них, яка відповідає вашому роутеру, після чого введіть пароль.
4
Якщо ви користуєтеся PlayStation 3, запустіть вбудований браузер і спробуйте відвідати який-небудь сайт. На Wii браузер буде потрібно попередньо завантажити. Переконавшись, що SD-карта встановлена, запустіть «Канал покупок», а в ньому виберіть додаток «Інтернет-канал». Скачайте його (воно безкоштовне), встановіть і запустіть - це і є браузер (на основі Opera). У ньому підтримується технологія Flash до сьомої версії включно, що дозволяє запускати ігри відповідного формату.
Зверніть увагу
Приставка PlayStation 3 споживає потужність близько 400 Вт. Не залишайте її включеною, коли вона не іспользуется.Пріставка Xbox 360 не має браузера, а можливість його установки не передбачена. З'єднання з інтернетом вона використовує лише для розширення можливостей запускаються на ній програм.
Сучасні ігрові приставки стали не просто засобом для запуску ігор. Через консолі тепер стало можливим виходити в інтернет, скачувати різні ігри, не виходячи з дому, і користуватися мережевими режимами гри. Для цього вам буде потрібно виконати настройку мережі в опціях пристрою.
Вам знадобиться
  • - ігрова консоль Playstation 3 або Xbox 360.
Інструкція
1
Для підключення приставки PS3 за допомогою кабелю необхідно вставити штекер коннектора кабелю до відповідного порт. Запустіть консоль і дочекайтеся її завантаження, а потім підключіть джойстики і перейдіть в пункт «Налаштування» - «Налаштування мережі» - «З'єднання з інтернетом». У списку параметрів натисніть «Включити».
2
За допомогою стрілок на джойстику перейдіть до рядка «Налаштування з'єднання» і натисніть на клавішу X. Підтвердіть ваш вибір, натиснувши «Так» в меню, що. В поле «Метод настройки» вкажіть «Простий». В меню «Тип з'єднання» вкажіть «Провідне». Якщо ви хочете під'єднатися до мережі Wi-Fi, виберіть значення «Бездротове». У списку виберіть вашу мережу і введіть пароль для здійснення підключення.
3
Перейдіть в розділ «Налаштування адреси» і клікніть «Прості». У списку запропонованих параметрів вкажіть настройки вашої мережі, надані інтернет-провайдером. Потім збережіть зміни, натиснувши на кнопку X.
4
Почніть перевірку з'єднання, після якого приставка буде підключена до інтернету. Якщо цього не відбудеться, перевірте зазначені настройки ще раз. Налаштування інтернету на Playstation 3 завершена.
5
Для підключення Xbox 360 до мережі вам також буде потрібно викликати відповідний пункт меню. Для налаштування з'єднання підключіть кабель до приставки, після чого запустіть її і виберіть розділ «Налаштування» - «Системні налаштування". У списку клікніть «Мережеві настройки» - «Провідна мережа». В цьому ж розділі ви можете вказати свою бездротову мережу, вибравши відповідну назву адаптера і ввівши пароль для доступу.
6
Якщо ви підключаєтеся за допомогою кабелю, натисніть «Налаштувати мережу». Введіть параметри вашого підключення, надані провайдером послуг інтернету. По завершенню налаштувань натисніть «Зберегти» і спробуйте зробити підключення. Якщо настройка параметрів вдалася, ви побачите відповідне повідомлення на екрані. При невдалому підключенні перевірте зазначені дані ще раз. Налаштування інтернету на Xbox завершена.