Як додати комп'ютер в домен. Як приєднати комп'ютер до домену.

Підключення локального комп'ютера , що працює під управлінням ОС Windows ^ до домену - це стандартна операція, виконувана штатними засобами системи. Процедура не вимагає глибоких знань та використання додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Приєднання локального комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows, до домену здійснюється в діалозі «Властивості системи». Існує кілька способів відкриття цього діалогового вікна: викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і - розкрийте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер/Комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості»; - перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте sysdm.cpl в рядку «Відкрити» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK; - перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте вузол «Продуктивність і обслуговування» подвійним кліком миші і виберіть розділ «Система».
2
Перейдіть на вкладку «Ім'я комп'ютера" діалогового вікна і надрукуйте ім'я потрібного домену в діалозі «Домен». Скористайтеся кнопкою «Додатково» для зміни суфікса DNS і збережіть зроблені зміни, тричі натиснувши кнопку OK. Перезавантажте систему для застосування зроблених змін.
3
Скористайтеся альтернативним методом додавання комп'ютера в домен за допомогою вбудованої утиліти Netdom.exe. Для цього поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і викличте контекстне меню елемента «Командний рядок» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт "Запуск від імені адміністратора» і напечатайтеnetdom join% ім'я_комп'ютера%/domain: ім'я_домена/userd: DOMAINadministrator/password: ПарольВи тестовому поле інтерпретатора команд. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter.
4
Зверніть увагу на те, що за замовчуванням в ОС Windows 7 утиліта Netdom.exe недоступна. Активувати цей вбудований інструмент можна за допомогою спеціального пакета RSAT, доступного для вільного завантаження на офіційному сайті корпорації Microsoft.