Як експортувати листи.

Ситуація, коли отримане на електронну пошту повідомлення необхідно перенаправити іншим користувачам, зустрічається досить часто. Полегшити це завдання допомагають всі сервіси e-mail.
Вам знадобиться
  • - зареєстрований поштовий ящик;
  • - повідомлення, яке потрібно експортувати;
  • - список адресатів.
Інструкція
1
Переотправіть лист іншим користувачам - завдання неважка і займає за часом менше хвилини. Подібну функцію експорту кореспонденції мають всі поштові сервіси. Для роботи з листом спочатку потрібно зайти в свою поштову скриньку. Якщо ви виконуєте вхід з початковою сторінки вашого сервісу, попередньо для авторизації необхідно буде ввести в спеціальні поля на «поштовому ящику» ваш логін і пароль.
2
Опинившись у своєму e-mail, зі списку пошти - «Вхідні», «Надіслані», «Чернетки», «Кошик», «Спам» - виберіть папку призначення, в якій зберігається вимагає відправки повідомлення. Зайдіть в потрібний розділ, якшо на відповідне посилання. Потім відкрийте пересилається з лист.
3
У верхній панелі поштового ящика знайдіть пункт «Переслати» і перейдіть на наступну сторінку. Тут вам буде запропоновано вказати адресата, якому призначено дане повідомлення. Введіть його e-mail в графу «Кому» або виберіть його з адресної книги, натиснувши піктограму в кінці рядка. Вкажіть тему повідомлення. Однак цей пункт не є обов'язковим для заповнення.
4
При додаванні до листа додаткового файлу (документ, відео, фотографії) натисніть на кнопку «Прикріпити файл». Потім знайдіть його місцерозташування, виберіть і додайте до проекту. Також можете вказати властивості листи : «важливе» або «з повідомленням». Після цього натисніть «Відправити».
5
Якщо повідомлення необхідно відіслати відразу декільком адресатам, внесіть їх e-mail в рядок «Кому» або «Копія». Ввести адреси можна вручну або додати їх з адресної книги.
6
В операційних системах Windows - XP, Vista і «сімці» - експортувати листи можна за допомогою програмного забезпечення «Пошта Windows Live» і Outlook. Для відправки повідомлення в Outlook запустите обидва додатки: Windows Live і Microsoft Outlook.
7
Потім в «Пошті» клікніть напис «Файл» і в меню перейдіть до розділів «Експорт» і «Повідомлення». Після чого з робочого вікна майстра експорту в Windows Live клацніть Microsoft Exchange, натисніть «Далі» і виберіть «ОК» під потрібним повідомленням.
8
Для експорту листів з локального ящика або з мережі в Microsoft Outlook в меню «Файл» перейдіть до розділу «Імпорт і Експорт». Потім вкажіть, яку дію потрібно виконати, і виберіть тип файлу.