Як вставити графу.

Напевно, багатьом користувачам комп'ютера в процесі роботи або навчання доводилося стикатися з електронними таблицями Microsoft Office Excel. Здавалося б, нічого складного в них немає, але через різноманіття вбудованих функцій і можливостей деколи виникають труднощі навіть з тим, як правильно вставити звичайну графу .
Інструкція
1
Як правило, в електронних таблицях Microsoft Office Excel під графою розуміється стовпець. В Microsoft Office Excel 2003 стовпці можна додати наступними способами.
2
Перший спосіб Активізуйте стовпець, перед яким ви плануєте вставити нову, порожню графу. Для цього лівою клавішею миші натисніть на заголовок стовпця, в результаті чого він буде забарвлений в темно-сірий колір. Потім клікніть по виділеному графу правою кнопкою миші і виберіть із списку пункт «Додати» або «Додати осередки», після чого новий стовпець автоматично з'явиться в зазначеному місці.
3
Другий способДобавіть нову графу можна не тільки виділенням всього стовпця цілком, але і окремої його осередки, для чого досить встановити в неї маркер (курсор), наприклад, натиснувши на неї лівою кнопкою миші. Потім клікніть по виділеній комірці правою кнопкою миші і виберіть із списку пункт «Додати осередки», після чого у виниклому вікні «Додавання осередків» відзначте підпункт «Стовпець» і натисніть кнопку «Ок».
4
Третій способВиделіте стовпець, перед яким ви плануєте вставити нову, порожню графу. Потім в меню «Вставка», яка знаходиться в пункті «Рядок меню» прямо під «Рядком заголовка», виберіть пункт «Стовпці», і вона автоматично з'явиться в таблиці.
5
Четвертий способАктівізіруйте весь стовпець або окрему його осередок і відразу ж натисніть на цифровій клавіатурі комбінацію клавіш «Ctrl» і «+».
6
У всіх вищеописаних способах розглядалося додавання лише однієї нової графи в таблицю. Для вставки декількох стовпців вам буде потрібно виділити як мінімум по одній клітинці в кожному зі стовпців, куди ви хочете додати нові графи.
7
В Microsoft Office Excel 2007 стовпці додаються наступним чином. Перший спосіб Виділіть цілком стовпець, розташований зліва від того стовпця, в який ви хочете додати графу. Потім в групі команд «Осередки», що знаходиться у вкладці стрічки «Главная», клікніть по команді «Вставити комірки».
8
Другий спосіб Виділіть цілком стовпець, розташований зліва від того стовпця, в який ви хочете додати графу, і виконайте команду «Вставити» (друга група команд контекстного меню). Для того щоб вставити кілька граф, необхідно виділити одночасно декілька стовпців. Скільки стовпців було виділено, стільки нових, порожніх граф буде додано в таблицю.
9
В Microsoft Office Excel 2010 графи додаються майже аналогічним чином. Активізуйте стовпець, перед яким ви плануєте вставити нову графу. В меню «Вставити» виберіть пункт «Головна вкладка», після чого на листі з'явиться новий стовпець.