Як заплести красиву косичку. Як зробити красиву кісок швидко.

Коси завжди були в моді у жінок. Проста у виконанні, акуратна і красива коса може стати ідеальною зачіскою для довгого волосся. Особливо ефектно коси виглядають на густих волоссі. Крім звичайної коси існує безліч видів кісок.
Інструкція
1
Як плести колосок: Волосся зачешите тому. Виділіть дві тоненьких (товщиною 2-3 см) пасма волосся на скронях. Перехрестіть два пасма. Права при цьому повинна виявитися над левой.Теперь однією рукою притисніть обидві пасма до голови, а другий з лівого боку візьміть ще одну пасмо і розташуйте її над першою правою, притисніть пасма до голови, щоб не распалісь.Захватіте нову пасмо з правого боку і розташуйте її над попередньою лівої. Продовжуйте повторювати всі етапи, поки не отримаєте косичку потрібної довжини. В кінці закріпіть косичку гумкою або шпилькою.
2
Як плести бічні косички-джгути: Спереду зробіть довільний проділ і закінчите його приблизно на маківці. Потім продовжите його на потилиці, роблячи точно-точно по центру. Волосся з лівого боку зачешите до потилиці. Спереду візьміть пасмо від проділу до скроні. Пасмо цю перекрутите кілька разів джгутом і тримайте рукою, щоб джгут не розвалився. Тепер інший рукою відокремте другу пасмо, яка повинна знаходитися під першою. Її теж перекрутите джгутом, перехрестите з першою, а руки при цьому поміняйте. Після цього рукою притисніть обидві пасма, щоб косичка НЕ развалівалась.Отделіте лівою рукою нову пасмо, знову перекрутите її і перехрестите з попередньою. Знову поміняйте руки, пасма з'єднайте в одну і перенесіть обидві в праву руку. Тепер плетіть таким чином косичку до шеі.От шиї продовжуйте плести в тому ж дусі, перекручуючи пасма (пам'ятаєте, що перекручувати треба в одному напрямку). Кінець коси закріпіть гумкою. З іншого боку проділу сплетіть точно таку ж косичку . Потім обидві кіски з'єднайте, подверніте вийшла косу, закріпіть і прикрасьте стрічкою.
3
Як плести косу з чотирьох пасм: Вологі волосся розчешіть і зачешите у напрямку до потилиці. Волосся розділіть на чотири однакових пасма. Візьміть саму крайню праву пасмо і покладіть її над сусідньою. Потім візьміть передостанню ліву пасмо і розташуйте над двома першими. Тепер крайню ліву пасмо пропустіть під тією, що була у нас крайній правій. Плетіть таким чином косу, поки вона не вийде бажаної довжини. Після цього закріпіть її гумкою.
Зверніть увагу
Коса - дівоча краса і вміти її заплітати повинна кожна дівчина. Так як же плести косички різних видів? Кіски сплітаються звичайним способом (як плести звичайну косичку: праву переплітайте з середньою, потім ліву - із середньою і так далі). У міру просування захоплюйте вільні волосся з обох сторін, додаючи їх до пасмам, продовжуючи плести аж до межі росту волосся.
Корисна порада
Коса-змійка. Ця зачіска рекомендується для урочистих випадків - випускного балу і пр. Технологія виконання: 1. З правого боку на скроневій зоні взяти пасмо волосся і заплести їх звичайної кіскою. 1. Почніть плетіння з тім'яної зони. Візьміть на ній пасмо волосся і розділіть її на три частини. Плетіть як звичайну косичку в такій послідовності: спочатку права пасмо накладається на середню, потім - ліва.