Як відкрити пошту в інтернеті.

Наявність електронної пошти - одна з умов реєстрації на багатьох сайтах. Адреса поштової скриньки в інтернеті запитують друзі та ділові партнери, зацікавлені в листуванні з вами. Щоб зареєструвати пошту в інтернеті, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Для початку визначіться, на якому сервісі ви хочете завести поштову скриньку. Наприклад, якщо ви найчастіше починаєте роботу в браузері з пошукача Yandex, ймовірно, вам буде зручніше мати пошту саме на цьому ресурсі.
2
Придумайте собі логін і пароль, які ви не забудете. Краще, якщо логін буде зрозумілим і коротким, адже він стане частиною електронної адреси вашої пошти. Диктувати іншим людям або вводити кожен раз безглуздий набір символів досить проблематично. Пароль ж, навпаки, повинен бути унікальним і довгим, щоб зловмисники не змогли з легкістю зламати його.
3
Сам процес реєстрації практично ідентичний у всіх системах. Для прикладу взято сервіс Яндекс.Пошта. Відкрийте головну сторінку Yandex і натисніть на кнопку «Завести поштову скриньку». Вона розташована відразу під формою для входу в пошту в лівій частині сторінки. Відкриється форма реєстрації.
4
Введіть особисті дані, які запросить сервіс. В даному випадку це ім'я та прізвище. Вдрукувати їх в призначені для цього поля. У третьому полі вкажіть той логін, який ви собі придумали. Система перевірить його і, якщо логін ніким не зайнятий, ви перейдете до наступного кроку реєстрації.
5
Введіть пароль і підтвердіть його, виберіть перевірочне питання або вкажіть номер свого мобільного телефону, на нього будуть приходити повідомлення з кодами або вашим паролем, якщо ви раптом забудете його. Підтвердіть свої дії перевірочним кодом і натисніть на кнопку «Зареєструвати». Поштова скринька буде створений.
6
Відкрийте головну сторінку Yandex і введіть у формі входу логін і пароль, щоб увійти в свою пошту. З лівого боку розташований каталог папок з кореспонденцією. У центральній частині сторінки ви зможете вибирати потрібні вам листи і дії з ними.
7
Зверніть увагу на рядок-посилання «Налаштування», розташовану в правому верхньому кутку сторінки. Якщо хочете задати спосіб обробки та оформлення листів, додати або видалити папку, доповнити інформацію про себе, натисніть на неї і виберіть розділ для редагування.