Як зшити ковбойський капелюх.

Ковбойська капелюх вже багато років є уособленням мужності войовничість підкорювачів. Однак все частіше цей атрибут використовується модники і модниці в усьому світі для створення образу в стилі Дикого Заходу. Додаткова принадність цієї капелюхи полягає в тому, що її можна зшити своїми руками.
Вам знадобиться
  • - матеріал для верху (фетр, шкіра або повсть);
  • - матеріал для підкладки;
  • - щільний картон;
  • - клей;
  • - нитки;
  • - голка;
Інструкція
1
Підберіть матеріал для виготовлення капелюхи. Традиційно для пошиття цього головного убору, використовують шкіру або фетр. Підстава капелюхи буде виготовлено з картону, тому придбайте тканина для підкладки. Це може бути шовк, ситець або льон. Вибирайте на свій смак, але намагайтеся не порушувати загальну колірну гамму.
2
Підготуйте викрійки. Виміряйте окружність голови. На щільному картоні намалюйте денце капелюхи діаметром, рівним отриманому результату. Зробіть основу для тулії (по боках капелюхи). Накресліть 2 прямокутника шириною 13 см і довжиною 27 см. Тепер підготуйте викрійку для полів. Намалюйте коло діаметром 30 см, всередині накресліть ще один круг розміром рівним денця капелюхи. Внутрішню частину малюнка потрібно вирізати. Готуючи трафарети, підмальовувати по краях прямокутники висотою 1 см. Вони потрібні для більш зручного з'єднання деталей. Пришийте до краю денця та полів дріт, яка допоможе додати капелюсі необхідну форму.
3
За отриманими шаблонами виріжте тканину на оббивку і підкладку капелюха. Не забудьте залишити по краях деталей 1 см на припуск. Зшийте по черзі деталі підкладки і верху між собою, залишаючи одну вільну сторону для того, щоб вставити картонний шаблон всередину. Потім вивертайте зшитий елемент на лицьову сторону, розміщуйте в середину прокладку з картону і акуратно зашивайте відкритий край. З'єднайте всі деталі з внутрішньої сторони капелюхи. Щоб шви між тулією і полями не натирають лоб, обшийте цю ділянку тасьмою або смужкою м'якої тканини. Трохи прогните денце і поля капелюхи всередину, в цьому вам і допоможе пришита дріт.
4
Прикрасьте капелюх . Для цього прошийте основні зовнішні шви капелюхи великими стібками. На нижній край тулії можна надіти шкіряний ремінець або декоративну тасьму. Якщо ви робите капелюх для новорічного свята, виконайте її з червоного матеріалу і обточити білим хутром. Капелюх, зшиту для гламурного костюма, можна обшити кількома рядами паєток по нижньому краю тулії.