Як збільшити продажі жіночого одягу.

Кількість продажів в магазині жіночої одягу - величина непостійна, вона залежить від багатьох факторів, у тому числі, і від сезонних. Не варто розраховувати, що воно буде великим в періоди після свят або в сезон відпусток. Але в інші дні ви можете збільшити продажу жіночого одягу, використовуючи кілька перевірених способів.
Інструкція
1
Як з'ясували маркетологи, майже половина успіху в справі продажу жіночого одягу залежить від продавця. Підбираючи персонал магазину, постарайтеся, щоб зовнішній вигляд продавців відповідав тим товарам, які ви пропонуєте. Якщо продавці не будуть носити уніформу, то одяг на них повинна бути куплена в вашому магазині. Молодіжний одяг повинні продавати дівчини молодший, класичну можна довірити солідним дамам у віці. І все без винятку, вони повинні виглядати доглянуто й охайно, бути акуратно причесані. І, звичайно, в магазині жіночого одягу не повинно бути продавців-чоловіків.
2
Велике значення має місце розташування вашого магазина, його назву і вітрини. Це чинники, які приваблюють тих, хто проходить мимо, але є вашим потенційним покупцем. Оригінальна назва, що відбиває специфіку торгового закладу, його вивіска, що виділяється на фасаді, зручний просторий вхід залучать до вас додаткову кількість зацікавилися. Визначте в приміщенні магазину, ту точку, куди потрапляє погляд який зайшов в нього покупця. Встановіть там групу яскраво одягнених манекенів або зробіть на цьому місці інсталяцію з використанням зразків товарів.
3
Мистецтво мерчендайзингу - викладення товару, його представлення на вішалках і полицях, також допоможе вам збільшити продажі жіночого одягу. Предмети одного бренду, з однієї колекції розташовуйте поруч, оформляйте викладки постерами, а одяг розбивайте на комплекти, полегшуючи її підбір покупницям.
4
Якщо брендів багато, уявляйте товари за товарними брендам, колірної гамі або комплектам. Використовуйте колірні плями, що привертають увагу до одягу, вивішеній в залі. Простежте за тим, щоб плічка з товаром були повішені не надто щільно і покупці могли без зусиль зняти і розглянути вподобану річ.
5
Зверніть увагу на те, щоб в торговому залі завжди добре пахло, використовуйте популярні парфюмированное запахи, які будуть потім викликати приємні асоціації у ваших покупців і стимулювати їх бажання ще раз зайти до вас. Навіть приємна, неголосна, але динамічна музика здатна надихнути жінку на покупку.
6
Додатковим стимулом для ваших покупниць стануть дисконтні знижки, особливо накопичувальні. Влаштовуйте періодичні розпродажі та акції. Комплекс цих заходів дозволить вам залучати постійних і нових покупців в свій магазин, стабільно збільшувати продажі жіночого одягу.