Як вижити в кризі підприємству.

В умовах кризи важливо продумати стратегію виживання. Вона повинна бути заснована на регулярному розвитку, на завоюванні нових ринків. Якщо всі сили кидати тільки на підтримку працездатності, залишитися на плаву буде складно.
Інструкція
1
Як тільки з'явилися перші проблеми, займіться оптимізацією доходів і витрат. Не бійтеся зробити що-небудь не те - бійтеся не проявляти ніякої ініціативи. Коли підприємство стане неплатоспроможним, вирішувати будь-які проблеми буде безглуздо.
2
Скоротіть зайві витрати на персонал. До них відносяться: проведення корпоративів, навчання співробітників і ін. Відмовтеся від персоналу, який приносить мало користі підприємству . Ні в якому разі не скорочуйте відділи, які покращують добробут фірми. Зазвичай це відділи продажів і маркетингу. В них теж треба провести певні зміни: зробити заробітну плату у вигляді відсотків, а не окладу. Позбавляйтеся від співробітників, які неякісно працюють. На їх місце з легкістю наберете нових фахівців.
3
Скоротіть витрати на оренду, побутові потреби, воду та електроенергію. Намагайтеся не витратити жодного рубля даремно. Якщо ви власник будівлі, в якому розташована фірма, здайте частину офісів в оренду. Ви зможете на цьому заробити.
4
Намагайтеся розвиватися. Укладайте нові договори, шукайте інших клієнтів. Всіма силами не допускайте зниження доходів. Спробуйте освоїти незнайомі ринки, зайнятися тим, чим раніше організація не займалася.
5
Контролюйте роботу всього персоналу. Якщо кожен співробітник буде трудитися, організація зможе вистояти в кризу. Прослуховувати телефонні переговори підлеглих і якомога частіше відвідуйте робочі місця. Встановіть штрафні санкції за недобросовісну роботу.
6
Знижуйте витрати на все, що зможете. Знайдіть нових постачальників, які продадуть сировину за нижчими цінами. Передивіться витрати на упаковку. Найчастіше цими простими діями можна сильно знизити собівартість товару. Після цього вирішите, чи будете продавати товар більшій кількості покупців за низькою вартістю або залишите більший відсоток фірмі. Перший варіант дозволить розвиватися, другий принесе швидкий дохід.
Зверніть увагу
Не допускайте витоку хороших фахівців. Перед введенням нових умов організуйте збори і поясніть необхідність вжитих заходів. Обіцяйте співробітникам, що після кризи повернетеся до встановлених раніше порядкам.
Корисна порада
Приймайте від співробітників пропозиції по оптимізації. Можливо, вони зможуть підказати нові рішення, про які ви навіть не замислювалися.
У наш час конкуренція зросла до небувалих розмірів, і вижити простому підприємцю стає все складніше. Для того щоб розібратися, як працювати ефективно і добитися успіхів у своїй справі варто вивчити принципи ведення бізнесу.
Інструкція
1
Для побудови прибуткового бізнесу необхідно вчасно виявити проблему і правильно поставити собі мету. Зберіть інформацію, запишіть всі нюанси на картки. Розкладіть усі картки перед собою, щоб наочно охопити всю проблему і кожне її доданок. Оцініть кожну частину, усуньте незначні, тим самим ви спростите проблему. Таким чином ви зможете поставити перед собою певні завдання, скласти план.Такая робота рідко проробляється бізнесменами - зазвичай вони не мають певного плану, керуються емоціями, поступаються тиску обставин.
2
Після виявлення проблеми потрібно з'ясувати спосіб її вирішення. Бізнес може мати збиткові відділи, відділення, службовців. Щоб скоротити збитки, необхідно взяти за основний критерій чистий прибуток і з її допомогою оцінити товар, персонал, методи роботи. Збиткові відділи вимагають реорганізації, а кадри - перепідготовки. Результативні працівники повинні бути просунуті по службі. Популярним товарам повинна приділятися особлива увага.
3
Виберіть в якості вчителів щодо підвищення прибутковості підприємства людей, котрі домоглися успіху у виробництві чи продажу. Користуйтеся чужим досвідом собі на благо. Про цей досвід можна прочитати в книгах по збільшенню ефективності підприємства.
4
В якості основних складових ефективної роботи можна навести такі особливості особистості: працьовитість, сила волі, наполегливість, зосередження сил, ентузіазм. Так ж, не менше важливі: самовладання, самоповага, ввічливість і чесність.
Корисна порада
Незалежно від економічного клімату, щоб вижити на ринку з невеликим підприємством, необхідно оточити себе розторопними людьми і проявити якості компетентного керівника.