Як змінити ставлення вчителя до учнів.

Відносини вчителя і учня - це та сфера психологічних відносин, яка сильно впливає на результати навчання. Але в тому випадку, якщо співпраця двох сторін не складається, сторонній чоловік, наприклад, батько, може допомогти змінити думку вчителя.
Інструкція
1
Обговоріть зі своєю дитиною, а також, якщо можливо, і з його однокласниками, їх взаємини з учителем. Це краще допоможе вам зрозуміти джерело проблеми. Важливо з'ясувати, наскільки педагог добросовісний, справляється він з функціями контролю над дитячим колективом, а також наскільки складний йому попався клас. Навіть талановитий педагог може виявитися в ситуації конфлікту з якоюсь певною групою учнів, зазвичай не поводяться якнайкраще і старанністю.
2
Призначте зустріч з педагогом. Заздалегідь підготуйте розмову з ним, щоб з'ясувати суть конфлікту з класом чи окремими учнями. Але майте на увазі, що педагог може і повинен обговорювати з вами його відносини з вашою дитиною, а не з усіма дітьми, яких він навчає.
3
Зверніться з завучу чи директору. Викладіть йому суть своїх претензій, якщо вони залишилися після особистої бесіди з педагогом. Краще всього, якщо ви будете виступати від ініціативної групи батьків або від шкільного опікунської ради, якщо такий є в школі вашої дитини. В крайньому випадку, якщо поведінка такого учителя змінити не вдасться, ви зможете просити про його переведення для викладання до іншого класу.
4
Якщо зустріч з директором і вчителем не принесла результатів і ставлення педагога до учнів не змінилося, зверніться до районного відділу освіти. Але там до вашої скарзі можуть прислухатися в тому випадку, якщо під нею є серйозні підстави. Наприклад, такими можна вважати відверто грубе або навіть жорстоке ставлення з дітьми, рукоприкладство, публічні образи, низький рівень професійних знань. Якщо ж підхід вчителя до викладання цілком адекватний, але вам або дитині він не подобається, то рішенням може стати перехід в паралельний клас або в іншу школу під керівництвом нових педагогів.