Як розбити відеофайл на частини.

Деякі моделі DVD-плеєрів підтримують роботу з файлами обмеженого обсягу. Для запуску «важких» фільмів на подібних програвачах необхідно розділити файли на відрізки.
Вам знадобиться
  • - Adobe Premier;
  • - VirtualDub.
Інструкція
1
Існує величезна кількість програм, призначених для роботи з відеофайлами . Якщо ви прихильник якісного програмного забезпечення, встановіть утиліту Adobe Premier. Це один з найпотужніших графічних редакторів, що дозволяє виконувати практично всі необхідні маніпуляції з зображенням. Плюс використання даної утиліти в тому, що вам не доведеться конвертувати файл або вибирати відео певного формату. Запустіть Adobe Premier і відкрийте меню File. Перейдіть до пункту Open Video.
2
Виберіть відеофайл, який необхідно розбити на елементи. Почекайте деякий час, поки відео повністю завантажиться в редактор. Тепер на смузі візуалізації виділіть початок файлу.
3
Наведіть курсор на кінець першого відрізка, затисніть кнопку Shift і клацніть по потрібного місця лівої кнопкою миші. Тепер клікніть правою кнопкою по виділеній області ви беріть пункт «Скопіювати» (Copy).
4
Запустіть другу копію програми Adobe Premier. Клікніть правою кнопкою миші по смузі візуалізації і в новому меню виберіть пункт «Вставити» (Paste). Дочекайтеся завантаження вирізаного фрагмента.
5
Відкрийте меню File і виберіть пункт Save As. Заповніть відкрилася таблицю, вказавши якість файлу, його формат, кількість кадрів в секунду і інші параметри. Введіть назву відрізка і вкажіть папку для його збереження.
6
Тепер виділіть цей елемент і натисніть кнопку Delete. Аналогічним чином скопіюйте і збережіть решта фрагментів фільму. Закрийте вікна програми Adobe Premier після завершення створення окремих файлів.
7
Якщо ви хочете використовувати безкоштовні утиліти, встановіть програму VirtualDub. Пам'ятайте про те, що вона призначена для роботи з файлами формату avi. Для нарізки фільмів іншого типу необхідно попередньо використовувати спеціальний конвертер форматів.